SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Drzemka- jej zbawienne działanie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 21932

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 360 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8632
możesz około godzinki przed snem wziąść sobie zincas(cynk)

Poprawia jakość snu przynajmnie u mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 359 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6555
prawie codziennie robie sobie krotka drzemke.

nie wyobrazam sobie wrocic z uczelni, i bez drzemki wyruszyc na silownie. 45 minut musze polezec. napewno nie wchodze we wszystkie fazy snu, ale napewno spie bo nie jestem swiadomy przez 45 minut tak w pelni co sie wokolo dzieje

potem wstaje, i zaczynam sie szykowac na silke, wlaczam muzyczke i powoli zaczyna sie wlaczac power :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1643 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16475
A ja po prostu nie mogę zasnąć, bo też chętnie bym to zrobił Chyba muszę zastosować ten cynk, chyba że są jeszcze jakieś inne środki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 360 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8632
środków nasennych jest wiele ale ja bym odpuścił i sie nie faszerował....mówie cynk lub zawsze możesz liczyć owce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2643 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24308
Granathar miałem podobny problem.
Obecnie puszczam cichą muze (jakis chillout -no Autumn leaves), do tego leżę na plecach i staram się nie myslec o niczym.
Zasypiam po 15 minutach.
Jeszcze jeden mam problem- upadająca igła potrafi mnie obudzic

Wojownicza dusza, więc po swoje ruszaj
na ławę nie zejdę nawet gdy dostanę karę, rezerwowy ze mnie żaden, ja rasowym napastnikiem !! Czuję w sobie straszną parę, widzisz mnie na piedestale? I słusznie się chwalę, cudze znam lecz swoje walę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1643 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16475
Ja jak już śpię to na przedpokoju mógłby wywalić granat a ja bym się tylko na drugi bok przewrócił
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1016 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7338
Czasami rano ktoś budzi mnie kilkakrotnie, ja odpowiadam że zaraz wstaję po czym śpię dalej i nie pamiętam incydentu. I tak czasami kilka razy mnie budzą

Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło się nudno kiedy umrzesz...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 960 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13597
Świetny art Sog
Chyba wprowadzę popołudniowe drzemki u siebie gdyż widzę, że przynosi to same korzyści

Nie wiedzieć i zapytać to wstyd na chwile. Nie wiedzieć i nie zapytać to wstyd na całe życie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 842 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4976
Ja chodze spac zazwyczaj o 22:00 23:00 do 5:40 czyli ok. 7-8h snu
wracam zmeczony ze szkoly o 16:00 zjem cos i o 16:30 drzemka do 17:00, robie tak juz od dluzszego czasu i musze sie z wami podzielic tym ze po takiej drzemce czlowiek czuje sie swietnie ;) nauka lzej wchodzi i wogle git jest
Polecam jak najbardziej taka drzemke sobie zrobic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 132 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12323
Uwielbiam drzemki

sog za art.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prawda i mity o szkodliwości jajek.

Następny temat

Smazone,, Gotowoane, Duszone?

WHEY premium