SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Doradzcie co do pozbycia sie zbednych kilogramow

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1854

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 17
Siema mam 17 lat.Waze 104kg i mam 184cm wzrostu.Chodze na siłownie gdzies z 7 miesiecy ale z przerwami.Szukam czegos na spalenie zdednego tłuszczu!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 124 Wiek 46 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2940
możesz zacząć od l-karityny tylko jest mały problem że najlepiej działa przy 3000mg no i dieta zacznj od ograniczenia wielkości posiłków i zapomnij o węglach po zachodzie słońca i jeszcze 15 min stepera po treningu siłowym

brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1381

idziesz jutro na silke ?? hehe

Duży rośniJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3680 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36374
Dieta jest ?
Aeroby sa ?
Slodycze wpieprzasz ?

Sama silownia do spalania tluszczu ma sie nijak..chociaz to dobra forma aktywnosci fizycznej

Siłownia PROGRES - Bytom.

www.pajacyk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4102 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37701
o f*** troche wazysz powiedz jescze ile chesz zzucic tuutaj by sie przydal jakis mocniejszy spalacz ! (ino problem bo mlody jetses !)

spróbuj narazie z dobrą dietą odpowieni trening i aeroby jak to spelnisz to przyjdz po porade !!

CHIQUITAS DE LOS SANTOS

na redukcji nowy płyn Pur pomoże Ci wygrać w walce z tłuszczem

Nie masa a estetyka sie liczy !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3680 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36374
Spalacz potrzebny nie bedzie raczej...zalezy tez jaki ma % zatluszczenia, bo jesli duzy to z 10-15 by sie przydalo

Siłownia PROGRES - Bytom.

www.pajacyk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4102 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37701
no mi sie wydaje ze jednak dozy bo malo kto wzty tyle po 7 miesiacach na silce :D wydaje mi sie ze tak z 30 bedzie musial spalic ale bez spalacza nieda rady ! IMHO

CHIQUITAS DE LOS SANTOS

na redukcji nowy płyn Pur pomoże Ci wygrać w walce z tłuszczem

Nie masa a estetyka sie liczy !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3680 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36374
nupel nie doceniasz sily diety a szkoda...
To co mu polecisz ? tfb, albo cos z tego slabego stuffu ? mocniejszy tez troche kosztuje, a i nie zawsze jest bezpieczny, a jak jest bezpieczny to CENA.. bez tez sie da trzeba tylko sie postarac bardziej..

Siłownia PROGRES - Bytom.

www.pajacyk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
pewnie masz ~15kg do zbicia
dieta derukcyjna
-400kcal
aeroby
green tea,tfb,lecytyna,tauryna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 17
Ja własnie nie wiem dokładnie jak ma wygladac ta dieta . i własnie to jest najgorsze . A i jeszcze jedno jak działa ta K-karnityna?? wiecie moze ?? Opłaca sie ja kupowac czy nie bardzo ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
"Sama silownia do spalania tluszczu ma sie nijak"

ma sie i to nawet dosc sporo (pomijam aspekt diety i aeroboow) - dzieki treningowi silowemu rozwijasz mase miesniowa, ktoora wydatkooje wieksza ilosc energii niz tlooszcz, co z kolei podnosi twoje tempo podstawowej przemiany materii; a ta stanowi ok.60-75% dziennego wydatkowania energii; co wiecej podwyzszony metabolizm utrzymooje sie do kilku godzin po zakonczeniu cwiczen, czego nie mozna powiedziec o aerobach; a jesli uprzesz sie, ze to cwiczenia anaerobowe i ze spalaniem tlooszczu nie maja nic wspoolnego -> nie problemem jest wykonywanie act


co do diety - dzial fitness i post tyki "dieta-zrob to sam(a)"

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Usunięty przez Grasik za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 9 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 107
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KREATYNA z ALLEGRO

Następny temat

Tribulus terestis vs Tribusteron 90?

WHEY premium