SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Do Oceny Trening + Dieta (dołanczam foto)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2372

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 169
Witam wszytskich
Mam 22 lata
waga:81kg
Wzrost 186
CEL: Dalej Masa? Czy rzeźbić?
Staż: Grałem kilkanaście lat w piłkę nożną, zawsze coś ćwiczyłem pompki brzuszki drążek ale z przerwami, od ponad pół roku sumiennie chodze na siłownie. Rano biegam około 3km od pon do piatku i tego nie unikne taka praca :). Czesto na pusty żołądek ale staram sie jeść banana. Przez okres pół roku jem dużo wiecej niż jadłem i przytyłem 5kg.
Oto dieta:
godz 7.. banan później serek wiejski lub jaja lub , bułka pełnoziarnista z serem.
- godz 10 posiłek przed treningowy: kurczak piersi + ryż (jedna torebeczka lub makaron durum) +aminokwasy + tlenek azotu + tran z wątroby rekina
-godz 12 makaron + piersci z kurczaka + tran z wątroby rekina
- pózniej jem jakies przekąski owoce, jogury
-godz 16- wtedy jem obiad normalny co dziewczyna ugotuje ( kuchnia polska :) )
godz 18( jaja gotowane , i tu nie wiem co ciekawego zjeść?)


TRENING:
PON: Klata + Triceps
Ławka prosta : najpierw po rozgrzewce biore 70kg podnosze 8 razy
-pożniej 80kg x2 ile jestem w stanie
4 seria: 90kg do oporu
Wyciskanie hantli pod skosie górnym: 4 serie po 12 powtórzeń
-Rozpiętki 4 serie po 10 powtórzeń
-Brama 4 serie po 10 powtórzeń
Triceps : Podnoszenie sztangi lężąć do czoło lub za głowe 10 razy i 4 serie
Wyciskanie Hantelka za głowe 8 razy i 4 serie
-Pożniej robie 2 ćwiczenia z linami na bramie obniżająć ciężar na dół

Środa
Plecy Barki:
-Podciąganie na drążku : 10 razy i 4 serie
-Póziej ćwiczenie na maszynie siedząć ściągająć cieżar do brzucha
-Maszyna na ktorej siadamy łapiemy szeroko i ciężar u góry ściągamy za tył głowy ( 10 razy i 4 serie)
-ściąganie sztangi do brzucha 8 razy 4 serie
- i jeszce jedno ćwiczenie ale nie wiem jak je opisać:D
Barki
-podnoszenie sztangi siedząć równolegle za plecy
-podnoszenie hanti za plecami siedząć równolegle
- unoszenie hantli siedząć pochylonym do przodu i plecy zablokowane
-Ćwiczenie na bramie tylko łapiemy odwrotnie jak na klatkę.
-unoszenie hantli naprzemiennie przed siebie
-unoszenie sztangi do szyji stojąć łokcie do góry
-na koncu Hantelki po 32kg i KAptury
Wszedzie 4 serie po 10 powtórzeń

Piątek: Biceps+Brzuch
Na bicepsie nie bede sie spuszcał a brzuch to robie ABS I

Mój Plan jest taki aby przytyć do 86kg a później robić rzeźbe co wy o tym myślicie?? prosze o ocene






Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 169
Spokojnie wszystko śledze i wziełem sie za nogi przycisnąłem bardziej plecy i bary i widze poprawe w sylwetce :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6529 Napisanych postów 36038 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679847
Mi się wydaje, że w dziale zaawansowanych nie powinno się zupełnie oceniać planów, w których nie planuje się trenować nóg.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 169
Trenowałem piłke nożną, nogi mam w miare ogarniete, chciałbym skupić się teraz na górnych partiach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347438
Wstaw zdjęcie nóg.Pamiętaj,że bez przysiadu,nie ma kulturysty.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191524
Widać definitywnie po sylwetce że plecy i (można się domyślać ) nogi nigdy ciężko nie były trenowane .
Kolega raczej powinien wrócić do działu trening dla początkujących , by wyrównać braki .
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 169
dobra założe post na dziale dla początkująć żeby nie czytać od każdego że to nie ten dział
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
tak na dobrą sprawę to tylko klatkę jakoś trenujesz/trenowałeś... dietę musisz ogarnac i popracować nad nią.

piłka nożna zaś a trening siłowy to dwie rożne sprawy i totalnym nieporozumieniem jest wogóle pisanie w takim kontekście jak to uczynieś-powrótzr; to wielkie nieporozumienie.

jakieś tam zadatki na dobrą sylwetkę widzę, ze masz- lecz nie z tym podejściem, potrzeba całościowego, nie można iść po najmniejszej linii oporu...



Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2014-01-03 20:04:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 169
dzieki za odpowiedz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 535
Nogi ważna sprawa wbrew pozorom robiąc nogi rosną nie tylko nogi ale cały rośniesz ;p

Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2014-01-13 20:21:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 116 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1475
ćwicząc nogi uwalniasz ok 40-55% więcej tescia d siebie

Bóg dał Ci ciało, teraz zbuduj z niego zbroję...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347438
Po co odgrzebujesz temat,skoro sam autor nie wykazuje żadnej aktywności?

Z tymi hormonami to oczywiście przereklamowana sprawa.
Nie ma to większego związku z poprawą formy sportowej.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Basen a siłownia

Następny temat

Trening na nadchodzące miesiące. Powolna redukcja jakościowa.

WHEY premium