SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dietka do sprawdzenia - redukcja

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2317

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2120
Witam :) Zaglądam tu juz kolejny raz.:) Przeczytalam wszystkie podwieszone przez szefową posty o tym co jedzą lejdis, z czego czerpią węgle, białka, tłuszcze itp :)

Teraz chciałam podrzucic dietkę do sprawdzenia :)
Może wiecie jak jeszcze mozna pomoc mi przy tym moim flaku ? :(

Wiek : 22
Waga : 64
Wzrost : 169
Obwód w biuście(1) : 96
Obwód pod biustem : 75
Obwód talii w najwęższym miejscu (2): 71
Obwód na wysokości pępka : 82
Obwód bioder (3): 91
Obwód uda w najszerszym miejscu: 55
Obwód łydki : 30

W którym miejscu najszybciej tyjesz : brzucha, talia , choć w zasadzie proporcjonalnie

W którym miejscu najszybciej chudniesz : proporcjonalnie

Uprawiany sport lub inne formy aktywności: (jak często) :
3 razy w tyg ogolnorozwojowy trening na siłowni + 30 min rower
3 razy w tygodniu aeroby po godzinie
3 razy w tygodniu wieczorem ab ripper na brzuch
3 razy w tygodniu 10 min z mel b na posladki

Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Nalesniki można zapisać w misce składnikami: 50g mąki, 55-60g jajka (1szt) (opcjonalnie ok 5g masła klarowanego do smażenia jeśli nie na gołym teflonie) - z tego wyjdą ze 3 sztuki spore.

Jak dajesz mleko to też je wlicz i pamiętaj o max 150g nabiału, aby nie przekroczyć. Bez mleka też wychodzą ;)

Zmieniony przez - Sheep w dniu 2012-11-13 21:44:47

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2120
Śniadanie : Chleb Dobry Pełnoziarnisty Żytni - Schulstad g 239 6 5 41
Kurczak pierś g 56 11 2 0
Edytuj posiłekDodaj produkt
Posiłek nr 2
12:00 Produkty b.d. 466 14 19 59 usuń
Płatki owsiane - Sante g 226 7 4 37 usuń
Migdały całe g 173 6 15 7 usuń
Banan g 67 1 0 15 usuń
Edytuj posiłekDodaj produkt
Posiłek nr 3
15:00 Produkty b.d. 440 19 10 14 usuń
Buraczki wiórki Dawtona g 290 3 0 14 usuń
Skrzydło kurczaka g 150 16 10 0 usuń
Edytuj posiłekDodaj produkt
Posiłek nr 4
18:00 Produkty b.d. 176 15 10 6 usuń
Jaja kurze - JEDNO średnie jajko (60g) szt 146 13 10 1 usuń
Pomidor g 30 2 0 5 usuń
Edytuj posiłekDodaj produkt
Posiłek nr 5
20:00 Produkty b.d. 352 39 19 6 usuń
Twaróg półtłusty - Maluta g 264 39 9 6 usuń
Oliwa z oliwek g 88 0 10 0 usuń
Edytuj posiłekDodaj produkt
Dodaj posiłek
Suma dobowa:
1729
kcal
104 g
białka
65 g
tłuszczu
126 g
węglowodanów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam.
Daj zrzut z dziennika posiłków (potreningu.pl), bo nikt nie ma czasu i ochoty wzroku wytężać i doszukiwać się szczegółów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2120
Dietka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2120
I podrzucam zdjęcia

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
1. Skład chleba przeczytaj: jak się składa z mąki, wody i soli to jest okay.

2. Posiłek 2 to nie posiłek. Gdzie jest białko?

3. Nie wliczaj warzyw do bilansu i od razu skład tych buraków słoikowych (?) sprawdź, pewnie z cukrem?

5. Jedz więcej warzyw; 600g to mini-mini-minimum. Ty masz tylko 350g

6. Mam nadzieję, że jesz inne mięsa niż kura fermowa? Ryby?

7. Dieta 1800kcal, 130g białka, 130g węglowodanów, reszta tłuszcz.

8. Zamiast uprawiać te wszystki dywanówki, zacznij porządnie ćwiczyć siłowo, bo ważysz bardzo mało jak na ten poziom tkanki tłuszczowej i nie widać, żebyś miała cokolwiek wspólnego z treningiem.

9. Daj na wstrzymanie z tymi wszystkimi brzuszkami, bo już masz problem z postawą, a to machanie tułowiem tylko ten stan pogorszy. Nie wspominając o tym, że brzucha ładnego tym nie zrobisz.

No i to byłoby na tyle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10166 Wiek 110 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124582
zdjęcia? w ankiecie nie ma nic o zdrowiu? Warzyw nie wliczaj do bilansu. Jak chleb jest kupny to znajdź taki, który ma składzie woda, mąka. Buraki jak kupne to na pewno duuużo cukru :) Kurczak zmień na indyk.
Eddit: O Marta mnie uprzedziła



Zmieniony przez - mika w dniu 2012-11-13 10:49:52

If you change nothing ... nothing will change!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2120
Wyślij szybką odpowiedź...chleb jest taki jak piszecie buraki domowe ale chciałam chociaż dorzucić tak mniej więcej do bilansu. ryby jem będę dorzucić więcej warzyw a co do postawy to urodziłam sie z wrodzonym plaskostopiem... prawa noga jest o 2 cm krótsza stad te wrażenie postawy. tak samo w prawej lydce mam dużo mniejszy miesięcy przez to... brzucha u mnie nie da się wyrobić ? to jest mój największy kompleks co za ćwiczenia silowe polecacie bo trenerzy na siłowni nie są za bardzo pomocni...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2120
Po za tym moja sylwetka to moja wina.. po ślubie się zaniedbał i dobilam prawie do 100 kg od stycznia dobilam do obecnej wagi tak się bujak z tym flakiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W regulaminie masz link do trenigu siłowego dla zielonych. Masz też tam ćwiczenia dla połamańców, czyli osób z wadami postawy. Nie zastąpi to oczywiście wizyty u fizjoterapeuty, którą naprawdę polecam.

Robienie brzucha zaczyna się... W kuchni. Osoby początkujące nie powinny w ogóle tracić czasu na jego ćwiczenie. Wystarczą im treningi siłowe, w których brzuch działa jak stabilizator. Nie jesteś jeszcze na tym etapie, ale pomyśl, gdzie brzuch wykonuje większą pracę: utrzymując prawidłową postawę w przysiadzie z ciężarem równym masie ciała czy w 100 czy 200 dygnięciach tułowiem?

No i jeśli masz ochotę, zapraszamy do prowadzenia dziennika w naszym dziale: wypiski z diety, treningu, co tydzień sprawozdania ze zmiany obwodów. Motywacja, wsparcie i pomoc na wyciągnięcie ręki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2120
Dziękuje dziś poczytam jak wrócę i zmusze trenera żeby pokazał mi coś z wolnymi ciężarami bo przez pierwszy miesiąc kazał ćwiczyć na maszynach tylko..
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Lejdis fotografują ( się )

Następny temat

Muszę schudnąć by ratować serducho ;)

WHEY premium