SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dietka do sprawdzenia - redukcja

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2321

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Maszyny to dobry start dla zupenie zielonych, bo przygotowuje mięśnie i stawy do nowej formy wysiłku Mam nadzieję, że nie trafiłaś na trenera, który będzie Ci cisnął kity o szkodliwości przysiadów i martwych ciągów oraz tym, że Ci wielkie mięsnie urosną
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2120
Żeby urosły mięśnie trzeba mieć dużo testosteronu to wiem więc nie dam sobie wcisnąć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2120
Własnie to mnnie najbardziej przeraża jak wygląda moje ciało.. i wiem, że moja waga wydaje się być niska jak na tyle sadła...:(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2120
Dziś na siłowni robiłam plecy, klatkę i nogi, na nogi własnie przysiady na trx i do teraz całe się trzęsą...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2120
Jak micha na jutro ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Za dużo nabiału
Naleśniki?!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
micha kuleje, dostałaś rozkład 1800kcal, 130g białka, 130g węglowodanów, reszta tłuszcz. No nie widać tego po misce Naleśniki jak sklepowe to do wywalenia, miód też out, chleb o jakim składzie? jak woda, mąka, sól to jak najbardziej może być jak nie to do wymiany. Warzyw nie wliczaj (wliczamy tylko strączki i jeżeli w większej ilości to korzeniowe). Nabiał max 150g/dzień u Ciebie jest 400g

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Hehehe nalesniki zrobiły szał ;) Usmaż sobie sama na teflonie z jajca, mąki i wody a nie jakieś szity ze sklepu

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2120
Ale ja zrobie sama. Tylko nie wiedzialam jak je wrzucic.. a to byly jedyne jakie mi wskoczyły...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2120
Ok w takim razie wyrzuce serek z miodem.. Ale nie mam pomyslu co w zamian tego zjesc.. to juz tak bylo z braku laku, ze tak powiem
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Lejdis fotografują ( się )

Następny temat

Muszę schudnąć by ratować serducho ;)

WHEY premium