SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta redukcyjna do oceny, 82kg

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10746

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Szklanka orzechów to ogromna porcja - orzechy maja około 600 kcal w 100 g.
Myślę, że szklanka to co najmniej 100 g. Czyli niej est to ilość kalorii obojętna.
Dwa, orzechy są ciezkostrawne. T
rzy - ziemne to nie orzechy, tylko strączki, kiepskie żródło tłuszczu, na dodatek solone - więc nie, nie powinieneś jeśc szklanki orzechów ziemnych - czy to na masie, czy na redukcji.


Zmieniony przez - deja vu w dniu 2016-11-19 18:46:27

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 91 Wiek 34 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1231
Dzięki za odpowiedź ale niestety kilka dni je jadłem i lipa .. ! , czyli zastąpić innymi orzechami ?jeśli tak to jakimi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Uważam, że taka ilość orzechów, żadnych orzechów w diecie nie ma uzasadnienia. 100 g orzechów to 60 g tłuszczy. Jaki masz rozkład makro? Ja mam 70 g tłuszczy, więc to oczywiste, że 100 g orzechów nie zjem. Poza tym liczą się także proporcjie kwasów tłuszczowych, nie można dostarczać tłuszczy tylko z orzechów.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 91 Wiek 34 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1231
Tluszczy w diecie mam 98g dostarczam je z wielu posiłków ,ok czyli wywale orzechy całkowicie z diety.Ale wtedy z mojej tabeli odejdzie 40g kurde czyli muszę pozmieniać znowu . Mam problem z tluszczami nie mam głowy co dodać żeby doszło na 90 G wpisałem w jednym posiłku pierś z kurczaka ale zmieniam też często na wieprzowe i ryby więc tego tłuszczu jest różnie chodź wciąż za mało.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Tłuszczu masz mieć 1 g na kg masy ciała, czyli około 80 g. Orzechy mogą być, tylko w rozsądnych ilościach i niekoniecznie na noc, ciężkostrawne są, i wszyscy tu radzą na noc zbilansowany poisłek, z ww.
1

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 91 Wiek 34 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1231
Ok czyli zostawię trochę tych orzechów ale ograniczę do minimum jeśli chodzi o wieczorny posiłek około 19-20 to jem 4-5 kanapek z twarogiem chudym do tego 2-3 jajka ugotowane pomidor i ogórek .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 546 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12418
Trochę za dużo kalorii wdł mnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 91 Wiek 34 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1231
Na noc czy w ogóle ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 546 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12418
Ogólnie za dużo,chyba że pracujesz ciężko fizycznie jeszcze..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 91 Wiek 34 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1231
Nie ciężko nie pracuję.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ilość węglowodanów w diecie

Następny temat

Dieta antygrzybicza

WHEY premium