SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta redukcyjna do oceny, 82kg

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10767

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 91 Wiek 34 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1231
Tak jak pisałem jjem o różnych godzinach i nieraz muszę zjeść pół jedzenia do południu bo później nie mam kiedy no dobra czyli po 22 zjem torebkę ryżu to nic się nie stanie na to wychodzi , wiem że mam duży problem z tą dietą zdaję sobie z tego sprawę ale mam i trochę ograniczone fundusze żeby za nią specjaliście zapłacić i kombinuje sam ..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 168 Wiek 34 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2022
Szczerze jak mam nocki w pracy a byłem na redu to jadłem o 2 w nocy torbę ryżu z mięsem o warzywami i było ok niewiem czym Ty się zamartwiasz... Jak na zmiany pracujesz a masz np nocki to przestawiasz godz sobie posiłków i tyle. Ja też na 3 zmiany robię i miska idzie cały czas
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 91 Wiek 34 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1231
Piotrek1989MAC
Szczerze jak mam nocki w pracy a byłem na redu to jadłem o 2 w nocy torbę ryżu z mięsem o warzywami i było ok niewiem czym Ty się zamartwiasz... Jak na zmiany pracujesz a masz np nocki to przestawiasz godz sobie posiłków i tyle. Ja też na 3 zmiany robię i miska idzie cały czas

I zdarza ci się czasem jeść ryż lub inne posiłki po 22 ? Chodzi mi po 2 zmianie ..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 168 Wiek 34 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2022
No jasne że tak. Np jak pracuje na nocki zaczynam dzień od 13 13:30 posiłek przedtreningowy odrazu leci bo na 15 na siłownię później zaraz po treningu tak o 17 trzeci o 20 20.30 później o 2 w nocy jjem i jak schodzi z nocki o 6 to o 6:30 jjem ostatni i idę spać i to na zasadzie jakbym.konczyl dzień tyle że go później zaczynam i później kończę ale ostatni posilek jest przed spaniem jak w normalny dzień bo śpię 6/8 godz po nocy wstaje i od nowa jazda :) później w sobotę jest trochę lipa bo robię tak żeby zakończyć dzień o 22 23 żeby nie wstawać w nocy jeść jakbym pracował da się ogarnąć wszystko organizm się przyzwyczai nie bój się jeść po 22 kwestia dnia dzienna porcje jak masz ustalana powiedzmy 2700 kcal to zjadają to w ilus tam posiłkach i już a na zmiany jak się pracuje to kombinujesz każdy tydz inaczej da sie ogarnąć bez problemu wszystko tyle że wiadomo bo na popołudnie jedzenie do pracy w pudła ale kwestia przyzwyczajenia :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 168 Wiek 34 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2022
Ja teraz masuje ale jak byłem na redukcji jadłem na nockach normalnie ryze kasze mięsa ryby itd w odpowiednich ilościach itp musisz obserwować organizm jego reakcje na wszystko ale ogólnie każdy Ci powie że jedzenie np ostatniego posiłku o 18:00 czy 19:00 jest mitem że niby nie można pp tej godz jeść na redukcji. Przewal forum jeszcze raz na temat jak się zabrać do redu czego się trzymać itd układając dietę itd i podporzadkuj to pod tryb życia a nie życie pod treningi i redukcję czy masę czy coś tam trzeba to tak zorganizować by było ok bez spiny jakiejś konkretnej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 91 Wiek 34 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1231
deja vu
Co do ww http://potreningu.pl/articles/2664/-jedz-wegle-na-noc--i-chudnij zupełnie nie rozumiem idei tej diety - wszystkie tłuszcze rano, w 2 posiłkach. I tak jak już pisano nie ryba po grecku - tylko filet, tłuszcz i marchew, i co tam jeszcze jest.

Bardzo dobry artykuł a zawsze obawy były żeby jeść wegle na noc teraz już na to nie będę patrzył a najbardziej się przyda Kiedy jest 2 i 3 zmiana i wtedy też zawsze tłuszcze lepiej rozłoże .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 91 Wiek 34 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1231
Piotrek1989MAC
Ja teraz masuje ale jak byłem na redukcji jadłem na nockach normalnie ryze kasze mięsa ryby itd w odpowiednich ilościach itp musisz obserwować organizm jego reakcje na wszystko ale ogólnie każdy Ci powie że jedzenie np ostatniego posiłku o 18:00 czy 19:00 jest mitem że niby nie można pp tej godz jeść na redukcji. Przewal forum jeszcze raz na temat jak się zabrać do redu czego się trzymać itd układając dietę itd i podporzadkuj to pod tryb życia a nie życie pod treningi i redukcję czy masę czy coś tam trzeba to tak zorganizować by było ok bez spiny jakiejś konkretnej.

Dzięki bardzo za pomoc dobrze się dowiedzieć od kogoś kto sprawdzał na sobie i ma potwierdzenie efektów .
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Jadasz tak, jak Ci pasuje Skoro masz różne zmiany, to tryb się zmienia, masz nocki jesz w nocy
Liczy sie bilans dnia/ tygodnia
1

W kuchni hamuje Cię Twoja własna wyobraźnia...
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Agnieszka_w_kuchni__czyli_coś_z_niczego_;_-t1096225.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6274 Napisanych postów 76045 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754916
Zmienia sie tylko czas snu. Prawdopodobnie na późniejszy.
1

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 168 Wiek 34 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2022
Masz przykładowa rozpiskę na noc może się przyda
14:00 1 przedtreningowy
17:00 2 potrenngowy
21:00 3
2:00 4
6:30 5 ostatni przed snem
I powiedzmy spisz do 13 wstajesz ogarnąć się posiłek robisz i tak po każdej nocce :) może Ci się na coś przyda


Zmieniony przez - Piotrek1989MAC w dniu 2017-02-21 17:12:30
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ilość węglowodanów w diecie

Następny temat

Dieta antygrzybicza

WHEY premium