SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta redukcyjna - małe poprawki ! Prosze, ważne !

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13017

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

21

Płeć

meżczyzna

Waga

96,5kg

Wzrost

189

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

Wstaje przed 9:00, zajęcia domowe, trening 16:00 - spanie zazwyczaj po 23

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

Siłownia -1h30min, bieganie 30-40min - na wiosne jazda na rowerze (sezon 7tys. km)

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

żadnych specialnych diet

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

zdrowy

Stosowana lub planowana suplementacja

THERMO FAT BURNER MOCNY SPALACZ TŁUSZCZU - od wtorku !
Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 235 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6898
Witam !
Przepraszam, jest to juz moj 3 postac na temat diety. Jednak, że ten bedzie juz ostatnim, dlatego ze juz posiadam troszke wieksza wiedze na dany temat :)
Mianowicie, dzisiaj postanowilem zrobic to poprawnie, a mianowicie całe menu. Mam tylko taka prosbe by mi pomoc skorygowac jezeli cos jest zle. Dziekuje z Gory :)

Cel = 96,5kg - 89,5kg !

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 115 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4403
wszystko zależy od składu tych sałatek :) to że są one własnego wyrobu, nie oznacza, że są lajtowe dla organizmu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2531 Wiek 111 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12950
A jakie masz zapotrzebowanie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 235 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6898
w sensie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 235 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6898
w sensie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2531 Wiek 111 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12950
Dzienne zapotrzebowanie kcal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
W diecie brakuje błonnika, potasu, witaminy E i C. Seret topiny wywal, zamaist daj np. mozarellę. Przyda się więcej warzyw. Nie jedz codziennie tak samo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2531 Wiek 111 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12950
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 344 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6332
masz podobne warunki fizyczne do moich na początku zabawy z dietą moje zapotrzebowanie wyszło mi okolo 3200kcal zaczynałem z ujemnym bilansem od 2700 - 2800kcal teraz jestem na 2500kcal bo spadło mi 5kg , trochę mnie martwi to ze masz 1,5 siłowni + jeszcze biegasz po siłowni 30-40min czy coś źle zrozumiałem? jedz wiecej warzyw surowych nie z puszki takich jak fasola,kukurydza itp, po co tyle chleba, tak bardzo go lubisz ? nie lepiej zjeść więcej ryżu, makaronu, kaszy? najcenniejsza rada słuchaj się faftaq :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 235 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6898
Z linka ktory mi wyslal Spark, wyszlo mi KCL=2047.2. Z innej strony wyliczylem co na koncu jeszcze musialem wyliczona wartos pomnożyc jeszcze przez 1,7 i wyszlo mi ponad 3000+. Jem warzywa :) czesto np robie sobie sałatki. Chleb ? poniewaz nie wiem czym moglbym go zastapic o 12 godzinie, poniewaz ten serek rowniez mi nie pasuje. Tak jak piszesz, taki mam trening, silownia 3x w tyogndiu, a bieganie 5-6x w tyogdniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 344 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6332
W tym 1 wzorze musiałeś coś się pomylić. Ten 2 chyba bardziej odpowiada Twojemu zapotrzebowaniu.
Moim zdaniem 1,5h siłowni to już jest za dużo plus jeszcze bieganie 30-40min to przesada. Jak możesz to wrzuć swój plan treningowy i specjaliści ocenia co i jak. Ale jak dla mnie to albo się opierdzielasz na tej siłowni że tyle dajesz rade trenować albo masz zły plan treningowy :)
o 12 możesz jeść wszystko nie musi byc to kanapka.
mięso + ryż brązowy/kasza/ziemniaki opiekane/ + warzywa
albo tłusta ryba(łosoś,makrela,śledz ale nie z puszki) + warzywa
lub do tego chleba wrzuć kawał miecha + ser zółty i warzyw.

Kombinacji masz multum poczytaj w kuchni sfd.

Zmieniony przez - koxiq87 w dniu 2013-02-21 00:53:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 235 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6898
Ponidzialek:
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

ocena diety

Następny temat

Rzeźbić? (foto)

WHEY premium