SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta redukcyjna - małe poprawki ! Prosze, ważne !

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13038

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

21

Płeć

meżczyzna

Waga

96,5kg

Wzrost

189

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

Wstaje przed 9:00, zajęcia domowe, trening 16:00 - spanie zazwyczaj po 23

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

Siłownia -1h30min, bieganie 30-40min - na wiosne jazda na rowerze (sezon 7tys. km)

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

żadnych specialnych diet

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

zdrowy

Stosowana lub planowana suplementacja

THERMO FAT BURNER MOCNY SPALACZ TŁUSZCZU - od wtorku !
Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 235 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6898
89kg - z tego co widze, lepiej widac łapke, nogi, klatke. brzuchol dalej do roboty. Co mnie smuci, fakt rozstepow na brzuchu i po boczkach. Ale trzeba bd sie z nimi pogodzic.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349884
w zasadzie błędnie podchodzisz do oceny - nóg i klaty to Ty nie masz, brzuch do roboty.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 115 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4403
e nie gadaj, znowu nie ma co przesadzać i demotywować :) klata postępy... nogi słabo, bic widać, że sporo spadł :)

dziwi mnie fakt, że dostałeś rozstępów... ja ze 108kg w 10mc zbiłem do 81kg i nie miałem tego problemu, oczywiście rozstępy miałem 2 lata temu jak w dość szybkim tempie z 95kg wbiłem się na 108kg ;) ale skóra jakoś się zregenerowała i są one obecnie nie widoczne...

Zmieniony przez - el_michalo w dniu 2013-03-19 23:03:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 235 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6898
Ja kiedys, warzyłem 112kg... i niestety, jakos tak wyszło. No to Koniu redukujemy dalej... Moj temat, wiec moge w nim smiecic swoimi fotkami. I tak jest duzo lepiej niz bylo, najgorsze ze musze zainwestowac w ubranie -,o
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 115 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4403
he zam ten ból :) ale ubrania to najlepsza miara :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 235 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6898
W pasku z ktorego teraz sie nie ruszam nigdzie, to zostala mi ostatnia dziurka heh :P bd trzeba dorabic kolejne :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349884
w żaden sposób nie chciałem demotywować, mówię co widać.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 235 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6898
Koniu, zadna mi tam demotywacja, raczej motywacja do tego by dalej redukowac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 235 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6898
OLIMP THERMO SPEED EXTREME 120tabsow zamowione, jutro mi sie konczy Thermo fat burner. Jaki efekt ? sam nie wiem szczerze, czy te spalacze dzialaja, czy nas tylko w butelke nabijaja. Moze te drogie tak, ale te po 30-50 nie wiem. TSe mam zamiar brac w wiekszych dawkach po 3-4 tabsy na czczo i 3-4 przed treningiem. Dokupilbym BCAA< ale drogie w prochu a w tabsach nie chce. Przyjdzie wkoncu wiosna, praca sie zacznie, to bedzie hurtowo juz zamowione wszystko :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349884
tych środków akurat w kategorii spalaczy bym nie traktował.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

ocena diety

Następny temat

Rzeźbić? (foto)

WHEY premium