SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na mase do sprawdzenia i udowodnienia.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1479

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 86 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 736
Witam. Mam diete, która stosuje od wrzesnia. Dieta jest na mase. Przytylo mi sie na niej prawie 10kg. Dieta jest na 70kg. Obecnie waze prawie 80kg. Temat zakladam, po ty by udowodnic kumplowi, ze dieta ta jest skuteczna i dobra. I chce zebyscie to przeczytali i ocenili, zeby kumpel nie mial tylko mojego zdania. Dobra, zaczynam:
1 posilek z rana 100g zytnich platkow + 2 jajka i 20 ml oliwy z oliwek. [kazdy posilek z 3-4h przerwy pomiedzy nastepnym)
2 posilek to 100g makaronu + 150g chudego twarogu[tutaj zastapilem gainerem posilek, bo w szkole nie moglem go jesc]
3 posilek to 100g chleba razowego z szynka i warzywami do tego 20ml OzO[oliwy z oliwek]
4 posilek (przed treningowy) to 100g ryzu (brazowy lub bialy) + 150g makreli
5 posilem (po treningowy) tp ryz bialy + 150g makreli, lub tunczyka w sosie wlasnym.
6 posilek to ostatni na godzine przed snem: 200g twarogu chudego polane 10ml OzO.
To jest cała dieta, prosze o napisanie co o niej sadzicie. Dodam jeszcze raz , ze mi dała swietne rezultaty, w krotkim czasie no i nie poszlo mi w brzuch, bo dbalem o to robiac brzuszki.

Zawsze szczyt!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
1. ok
2. brak tłuszczu
3. Szynki na tym forum się nie jada
4. ok, ale lepszy brazowy
5. tunczyk od czasu do czasu, makrela do wywalenia. Ten posiłek bez tłuszczu
6. Nie musi być twaróg chudy, poltlusty też jest ok

Nie ma odpowiedniej proporcji miedzy kwasami tluszczowymi. Dodaj do diety orzechy włoskie, możesz troche masła z braku nasyconych.

Nie jesz mięsa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 86 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 736
Wiadomym jest ze jadam piers z kurczaka i takie tam, orzechy sobie podjadam tak jak inne bakalia. Maslo tez jest do kanapek. Brazowy ryz tylko przed treningiem, po moze byc bialy.

Zawsze szczyt!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 880
po pierwsze, trzeba zacząć od dziennego zapotrzebowania w/b/t i Kcal.
Wtedy można coś skomponować w zależności od zapotrzebowania...

Rano do płatków dodaj jakaś odzywkę białkowa, wydaje mi się, że za mało węgli.

Zmieniony przez - Homegeon w dniu 2010-01-12 16:45:45

Osoba, która pracuje najciężej wygrywa

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta redukcyjna do oceny

Następny temat

Waga 96 kg i nie wiem co dalej

WHEY premium