SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na mase - do wasej oceny

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5108

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4533 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34420
Jasne,że wyjdzie taniej i zdrowiej

Nie ma takich zmian,których my nie możemy wnieść!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 505 Wiek 101 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4223
Szprota94 dobrze, że mnie uprzedziłeś. Kupiłem akurat na jedną porcje nawet troche więcej bo 180g za 1.50 zł :) A wartości są wręcz identyczne.

A swoją drogą, rybkę będę musiał smażyć na tym maśle klarowanym, ale moja siostra powiedziała, że gdy np. chcę mieć bez tłuszczu pierś z kurczaka to nie mogę maczać w bułce tartej tylko normalnie surowe wrzucić. Czy to prawda?

A odnośnie bułki tartej to lepiej mieć kupioną, czy kupić płatki kukurydziane i z nich?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4533 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34420
Bez bułki
Ryba wychodzi smaczna z parowaru(o ile masz). Kurczaka smacznie jest udusić(oczywiście nie oszczędzając przypraw )

Nie ma takich zmian,których my nie możemy wnieść!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zamiast parowaru polecam przyprawić pierś/filet z ryby wg gustu, owinąć folią aluminiową i wrzucić na wrzącą wodę. Jak masz całe ryby to lepiej owinąć i wrzucić do piekarnika.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 505 Wiek 101 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4223
To jeśli zdecyduje się smażyć surowe mięso bez bułki to chyba masło nie będzie potrzebne jak mam tefala?

bartekrs4 nigdy ryby nie gotowałem, smaczna wychodzi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Musisz w miarę szczelnie owinąć. Wychodzi jak ryba, a nie ze smażony wiór
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4533 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34420
mięso i tak puści sporo wody,więc nawet to masło może okazać się zbędne-chyba,że odczuwasz różnicę w smaku to ok

Nie ma takich zmian,których my nie możemy wnieść!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 505 Wiek 101 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4223
Dzięki chłopaki. Na jutro przygotowałem sobie makrele, przed chwilą zrobiłem kotleta niestety jeszcze w bułce tartej. :) Ogólnie jestem dobrej myśli, ale czuje, że czegoś w mojej diecie brakuje i będę musiał to dodać, ale to z czasem :) Musze pamiętać jutro o gumach do żucia bo jak zjem makrele to będzie nieźle capić ode mnie :D Pozdrawiam

Zmieniony przez - Lolex100 w dniu 2012-11-04 19:16:17

PS. no i jutro pierwszy dzień na siłowni od bardzo dawnaa :D

Zmieniony przez - Lolex100 w dniu 2012-11-04 19:21:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Osobiście z makreli robię pastę, dodaję jajko, trochę chili i sok z cytryny, wtedy makrela nie ma aż tak intensywnego zapachu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 505 Wiek 101 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4223
A tam zapach, bardziej się boje jak przełknę te 'suche' płatki owsiane ;D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na mase do oceny

Następny temat

Dieta na mase do oceny!!!!!!!!!!!!

WHEY premium