SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na mase - do wasej oceny

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5109

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 505 Wiek 101 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4223
Dzisiaj kupiłem buraki, pomidory, rzodkiewki, cytryne, jabłka, banany ( to z owoców i warzyw ) Zrezygnowałem z ryżu białego i dam brązowy.

Mam tylko takie pytanko, jadlem sobie chleb żytni pełnoziarnisty z mięskiem a kolega sie mnie spytał, czy się odchudzam bo jem ciemny chleb ... Troche te pytanie mnie zaskoczyło ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4533 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34420
Zupełnie nieuzasadnione zdziwienie kolegi-ciemny chleb ma więcej wartości,więc jesz go by dostarczyć wiecej skł. odżywczych

Nie ma takich zmian,których my nie możemy wnieść!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 505 Wiek 101 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4223
Szprota94 ja kiedyś słyszałem, że jakiś ciemny chleb na odchudzanie jest, ale pewnie on nie rozróżnił jaki to dokładnie, no bo szczerze mówiąc niewiele sie różni. A pro po chleba, może lepiej by było gdybym jadł jedną kromkę co przerwe ? Tak się głupi składa, że nie zdążę o 10;30 wszystkiego zjeść
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4533 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34420
Nie ważne kiedy,a ważne,żebyś zjadł wszystko.Skoro nie zjesz wszystkiego o 10.30 to dokończ na kolejnej przerwie

Nie ma takich zmian,których my nie możemy wnieść!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 505 Wiek 101 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4223
Dzięki. Na prawde dużo mi pomogłeś Szprota nie wiem jak ci się moge odwdzięczyć ( poza SOG'iem oczywscie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 505 Wiek 101 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4223
Jeszcze tak a pro po. Słyszałem taki patent, że zamiast chleba żytniego peł. można jesc grahamki ( bułka ) Myślicie, żę ta bułka może równać się chlebowi?

Zmieniony przez - Lolex100 w dniu 2012-11-10 19:47:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4533 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34420
Będzie mieć mniej minerałów niż razowy,ale jeśli nie miałbyś innego wyjścia to zjedz grahamkę

Nie ma takich zmian,których my nie możemy wnieść!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 505 Wiek 101 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4223
To jednak zostane przy żytnim :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 505 Wiek 101 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4223
Szprota nie wiem czy jest coś nie tak, ale jak jem to czuje, że moge wcisnąć więcej i nie moge doczekać się następnego posiłka ...

Dzisiaj zjadłem:

100g płatków owsianych
300ml mleka 1.5%
Banan
3 jajka

W szkole łącznie 300 g chleba żytniego pełnoziarnistego no i troche mniej kurczaka nie 100 gram a może z 60-70, panga 100g.
Następnie ryż brązowy 100g z filetem z kurczaka również 100g
Godzine temu jadłem ryż brązowy 100g z pangą 100g

teraz czekam na 21 gdy zjem 125g twarogu i oliwe z oliwek ....

Rano jestem głodny jak wilk, co dziwne. Wcześniej gdy nie jadłem wcale śniadania, albo jadłem śniadanie i 6-8 godzin w szkole nic nie jadłem nie byłem tak głodny, jak teraz ...

PS. Jeszcze dodaje troche warzyw do któregoś z posiłków ( rzodkiewki, por, pomidory itp )staram sie jak moge jak najwiecej ich dawac; p

Zmieniony przez - Lolex100 w dniu 2012-11-15 20:16:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 505 Wiek 101 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4223
No mija już miesiąc od treningów i stosowania diety. Diete troche modyfikowałem i jest inna niż tu wkleiłem.
Waga z 70 podskoczyła na 73.9 czyli można powiedzieć 4 kg :)

klata: 6 +
bic lewy: 2 + , prawy: 1 +
przedramie: 2 +
udo: nic
łydka: 1 +
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na mase do oceny

Następny temat

Dieta na mase do oceny!!!!!!!!!!!!

WHEY premium