SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na mase, do korekty, poza kaloriami

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 978

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1071 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 53478
I 12:00 Sniadanie
II 15:00 posilek
III 19:00 posilek
IV 21:00 posilek przed treningiem
VI 23:30 posilek po treningu
VII 1:00 5-10minut przed snem

Prosze o poprawę, czy moge TE RZECZY jeść w tych porach, nie pytam o kaloriie bo to mam wyliczone niby dobrze. ALe zmieniajac, dodajac, przez pol roku przyszlo tylko dwa kilo, to moze w zlych godzinach zle posilki jadlem.

I owsiane, jajka, omega3, witaminy oliwa

II Ryz Biały, kurczak, owoc

II ryz biały, rybka, warzywo

III Ryz Biały, kurczak warzywo

IV Makaron durum swiderki, miesko

V Makaron durum swiderki, mięsko

VI Twarog chudy, oliwa z oliwek
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Nie ma złych godzin, jeżeli w ciągu dnia dostarczasz tyle kcal ile wynosi Twoje zapotrzebowanie. Skoro ta dieta ma być na masę musisz dodać około 200-300 kcal na + i obserwować swój organizm.

Wklej dietę w postaci zrzutu potreningu.pl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Rybka to znaczy? jest wiele odmian ryb, poza tym J/w
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1071 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 53478
Mintaj. No wlasnie i tutaj cos dodam.
gosc ma taka diete, PODOBNY do mnie
a mu radza inaczej : https://www.sfd.pl/Dieta_70kg_ektomorfik-t471132.html
Np ryz bialy po treningu, zeby szybciej sie wegle wchlonely(ja troche po posilku po tren wcinam twarog i ide spac - z 1-2h po tren). Przed treningiem ryz paraboilem/brazowy, na drugie sniadanie makaron,paraboiled,brazowy
Wiec mam dylemat;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 50 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 708
Jeżeli chodzi o ryby to polecam Cie bardzo Tilapie smaczna i bardzo bogata rybka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tilapie ? żartujesz sobie?

To najgorsze g**** jakie może być z Panga w parze.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta do oceny - cel masa

Następny temat

Owoce.

WHEY premium