SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na mase, do korekty

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 646

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 585
16 lat, 64 kg, wzrost 178cm
Cel: zwiększenie masy mięśniowej
Nie mogę brać supli białkowych, ponieważ mam cukrzycę 1 stopnia. :)(zagrożone nerki)



Korekta 3 i 4 posiłku, dałem za mało g mięsa.



Zmieniony przez - Powell w dniu 2013-01-24 23:51:53
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6255 Napisanych postów 75952 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754408
Ryz bialy zamien na ryz parboiled, brazowy, basmati, kasze gryczna, jeczmienna, makaron durum. Podobnie z pieczywem pszennym na pelnoziarniste. Do kazdego posilku dodaj warzywa. W posilku 1 zamien nutelle na owoc. Nie jedz ciagle piersi z kurczaka, tylko zamieniaj na indyka, wieprzowine, wolowine, ryby. Dodaj do diety orzechy, pestki, migdaly, siemie lniane. Moze byc troche malo kcal w diecie. Po ok 2tyg obserwacji dodaj wegli do ostatniego posilku jezeli nie bedzie efektow.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1376
W czym odżywka białkowa szkodzi tobie jako cukrzykowi na nerki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 585
domer dziękuje za odpowiedź. Nie jem warzyw, nie lubię i nie zamierzam ich jeść. (są wyjątki w tych warzywach, ale bez szaleństwa)
Co to za ryż parboiled i basmati? Brązowy mi nie smakuje. Kaszę gryczaną czasem jem zamiennie z ryżem.
Nie mogę odżywek białkowych, gdyż moje nerki są już wystarczająco narażone przez cukrzycę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6255 Napisanych postów 75952 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754408
To wypij sobie przynajmniej jakis sok warzywno-owocowy od czasu do czasu.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Posiłki przed i po treningu

Następny temat

Pomoc koledze

WHEY premium