SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na masę w dni treningowe do oceny

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5767

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 682
Cześć po dłuższej nieobecności. Zgodnie z sugestiami pozmieniałem trochę w diecie. Wrzucam dietę w DT. Ostatecznie na razie nie wywaliłem masła orzechowego, bo nie bardzo mam pomysł czym je zastąpić, a dodaje niewątpliwie smaku mojej owsiance twarogowej Później może coś zmienię w tym temacie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Jeżeli nie wiesz czy zastąpić, to polecam przeanalizować temat: https://www.sfd.pl/BIAŁKO,_jakie_wybrać_Z_czego_czerpać_-t1135440.html Do wyboru jest wiele źródeł tłuszczów.

Zmniejsz trochę ilość białka a zwiększ tłuszcze. 180g białka w zupełności wystarczy.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 682
Jeśli chodzi o czerpanie tłuszczy to wiem że jest sporo możliwości, ale w tym przypadku chodziło mi o zastąpienie masła orzechowego czymś o podobnej konsystencji czy smaku, żeby owsianka z twarogiem nie traciła za wiele tego smaku właśnie. Z masłem smakuje nieźle, bez już tak sobie. Do jakiej wartości podbić tłuszcze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
slu991
Jeśli chodzi o czerpanie tłuszczy to wiem że jest sporo możliwości, ale w tym przypadku chodziło mi o zastąpienie masła orzechowego czymś o podobnej konsystencji czy smaku, żeby owsianka z twarogiem nie traciła za wiele tego smaku właśnie. Z masłem smakuje nieźle, bez już tak sobie. Do jakiej wartości podbić tłuszcze?


Masło od czasu można zjeść.
Jeśli nie smakuje Ci bez - nie ma konieczności jedzenia w ten sposób owsianki Możesz zrobić twaogowo - owsiane babki, też będzie dobrze

A z tłuszczami, no skoro białko wrzucisz na 180g, węgli masz 120g, a kaloryczność na której jesteś to 2400kcal to prosta matematyka.
180*4(tyle kalorii ma 1g białka) = 720kcal 120g*4(tyle kalorii ma 1g ww) = 480. 720kcal+480kcal = 1200kcal, do 2400kcal brakuje 1200kcal, zakładając, że 9kcal ma 1g tłuszczy, musisz podzielić 1200kcal (bo tyle zostało) na 9 = 133g
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 682
Witam ponownie. Dieta fajnie na mnie działała, schudłem jakieś 9 kg.Ale od pewnego czasu widzę zastój, plus doszło zmęczenie, trochę też brak motywacji. Chciałbym coś pozmieniać, choć mam jeszcze trochę tłuszczu do spalenia. Myślałem o wprowadzeniu 2-3 dniowych refeedów po 10 dniach, albo wejścia na krótką masę (miesiąc), żeby trochę organizm odżył, hormony wróciły do normy (czuję spadek np.testosteronu). Co o tym myślicie. jaką opcję wybrać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 682
Anybody?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Tydzień-dwa na bilansie zerowym i można wrócić do redukcji.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Widzisz zastój w czym? Masie ciała? Nie jest ona wyznacznikiem efektów. To, że dużo jej spadło może oznaczać spadki ciężkich mięśni a nie lekkiej tkanki tłuszczowej. Ile czasu jesteś na ujemnym bilansie?

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 682
Spadek mięśni na pewno nastąpił niestety, bo to widzę, ale tłuszczu też dużo poleciało. Natomiast od jakiś dwóch tygodni widzę zastój, mięśnie bardziej się nie odsłaniają. Cardio kręcę przynajmniej 4 razy w tygodniu po 35-40 minut. Od jakiś 3 miesięcy jestem na ujemnym bilansie, obecnie 2300-2500 kcal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Ciężko żebyś przez 2 tygodnia wizualnie zaobserwował zmiany. Ważne są obwody ciała. 3 miesiące to już dość długo. Warto pomyśleć o wyjściu z ujemnego bilansu.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Godziny posiłków

Następny temat

Nadmierny tłuszcz na brzuchu

WHEY premium