SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na masę w dni treningowe do oceny

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5768

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 682
Mam wrażenie że 2 tygodnie temu wyglądałem lepiej niż obecnie, wcześniej widzialem ubytek tkanki tłuszczowej na brzuchu praktycznie z tygodnia na tydzień. Wiedząc że jeszcze mam trochę do redukowania na jaki czas rozłożyć podbicie kalorii? I mam wyrównać na 0 czy nadwyżkę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 682
Osobiście myślałem o 3-4 tygodniach z kaloryka na zero może bardzo delikatnie dodatnią, a potem jeszcze do 2 miesięcy redukcji. Co o tym myślicie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Założenia wydają się sensowne. Możesz tak zrobić.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 682
Ok, to jeszcze tydzień redu i spróbujemy w ten sposób. Planuje przejść na IF, żeby dać nowy bodziec organizmowi, dobry pomysł?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 682
I jeszcze jedno. Mniej więcej tak obcenie wyglądam, myślicie że w miesiąc, półtora da radę się wyżyłować, czy za mało czasu sobie daję?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Na pewno da radę poprawić jakość brzucha i bardziej uwidocznić mięśnie, których teraz jest zarys.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 682
To już będzie dobry start do budowania masy, czy nadal uważasz że za dużo tłuszczu może siedzieć? Wiem że to tylko gdybanie, ale tak orientacyjnie pytam. I co sądzisz o IF po refeedzie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Czy będzie, zobaczymy za miesiąc. Jest na to spora szansa.

IF w zależności od tego jak Tobie pasuje. Pod tym względem rozpatrywałbym jego zastosowanie.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 682
Oby, bo już mecze się redukcją :D z moim trybem pracy IF może się sprawdzić. Dzieki za wszystkie info, pewnie niebawem znów tu zawitam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 682
W końcu zawitałem :)

Na początek podsumowanie tego jak to wyglądało od czasu mojego ostatniego posta. Redukcję zakończyłem z końcem sieprnia na poziomie jak na zdjęciu




Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Godziny posiłków

Następny temat

Nadmierny tłuszcz na brzuchu

WHEY premium