SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na masę - dodatkowe kg dla wszystkich potrzebujących!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 813301

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7624
ja waze okolo 86-88kg zalezy od wagi , diete mam ustawiona na okolo 3300kcal , bialka okolo 2,5g/kg . i zalewa mnie troche fatem, chociaz w pasie nieprzybywa ,ale ogolnie na ciele widze ze sie odklada . dziwne , bo jak czytam na forum , to dla ludzi co waza po 68kg poleca sie diete na poziomie 4000kcal , a mnie zalewa przy 3300-3500kcal,86-88kg. niewiem czym to spowodowane? .

no nic od maja ukracam do okolo 2300kcal i zacyznam redukcje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1050 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6160
No nie wiem mnie to troche przeraza. mam 18 lat niespelna 182 wzrostu i 70 kg i tu mi wychodzi ze na dzien jak chce przytyc to 4500. troche rzeznia :/

Mój Art na temat walki z bólem http://www.sfd.pl/ART:_Jak_należy_zwalczać_ból_-t419927.html
Dochodź do celu powoli...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Różne kalkulatoru różne wyniki podają, stosuj się do danego zapotrzebowania i według tego czy idzie masa/spada/stoi dodajesz/ujmujesz/utrzymujesz daną ilość kcal bądź modyfikujesz również dodając/ujmując w wysiłku (aero/hiit)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 277
Witam.
Mam pytanko. Jako że zainteresowałem się tym tematem wczoraj i nie mam jakiegokolwiek doświadczenia w opracowywaniu diety, a najwyższy czas coś z sobą począć, lecz nie chcę nic spierniczyć, chciałem zapytać, czy jest możliwość skontaktowania się z kimś, kto byłby na tyle uprzejmy, by pomóc mi z tym przedsięwzięciem. Nie widzę na tym forum opcji prywatnej wiadomości, toteż niemożliwym dla mnie jest skontaktowanie się z Ellis'em, który jak widać jest w tym temacie obeznany.
Jeśli jest ktoś, kto mógłby mi pomóc na zasadzie bardziej prywatnych korespondencji lub sam Ellis posiada e-mail i byłby skłonny udzielić kilku wskazówek, prosiłbym o kontakt.
Odpowiem na wszelkie pytania, zapotrzebowanie kaloryczne mam wyliczone na podstawie pierwszego postu w temacie.
Z góry dziękuję za jakąkolwiek odpowiedź.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 470
mam pytanko jak w tym dzienniku posilkow wpisac jakis produkt np. w poniedzialek ? jak probuje cos zrobic pisze mi ZE ARKUSZ JEST CHRONIONY CZY COS TAKIEGO i trzeba usunac ta ochrone podajac jakies haslo ktorego nie znam !

Pozdrawiam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1050 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25636
Nie wiem czy dobrze policzyłem podział na BTW:

Moja waga to ok.80kg, wiek 15 lat;

2x80kg=160g - białko
160gx4=640kcal - tyle kcal mam dostarczyć z białka

25%x2940 (moje zapotrzebowanie kaloryczne)=588kcal
588kcal:9=65g tłuszczu (tu chyba trochę za mało )

2940 - 1228 (kalorie z białka i tłuszczy)=1712kcal z węglowodanów
A ile to będzie gram? Tutaj nigdzie to nie było napisane.


I tak na oko czy w ogóle dobrze policzyłem udział BTW?

Z góry dzięki za odp.!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 308
wyszlo mi 3016 kcal... nie wiem czy dobRze ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Trzymaj tyle kcal w diecie i jeślibędzie spadać/rosnąć za wolno/szybko to zwiększysz/ujmiesz kcal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 109
"mam pytanko jak w tym dzienniku posilkow wpisac jakis produkt np. w poniedzialek ? jak probuje cos zrobic pisze mi ZE ARKUSZ JEST CHRONIONY CZY COS TAKIEGO i trzeba usunac ta ochrone podajac jakies haslo ktorego nie znam ! ?
Wpisujesz tylko numery poszczególnych produktów które masz wyszczególnione w zakładce PRODUKTY.

Zaczynam . . .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 156
Witam obliczyłem sobie ze wyszło mi 3000 kcal teraz mam pytanie jak obliczyc ile z tego potrzebne mi białka wegli i tłuszczy Moja waha 74 kg wzrost 176cm pomoze ktos jak ułozyc te diete jakie składniki itp :]
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Glukoza przed i po treningu

Następny temat

posiłek przed treningowy

WHEY premium