SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na masę - dodatkowe kg dla wszystkich potrzebujących!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 813006

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
a czemu przed trneingiem posiłki nie mają mieć w sobie tłuszczu ?? średni pomysł ! O brak tłuszczy w posiłku martw w potrneingowym

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75964 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754464
Zbyt duza ilosc przed treningiem tez nie bedzie dobra.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1866 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25068
Wg Tyki łączenie w jednym posiłku dużej ilości tłuszczy i węglowodanów prowadzi do odkladania sie tkanki tłuszczowej wg wielu innych osob także, inni mówią co innego lecz ja jetsem za tym, żeby ejdnak nie łączyć tych dwóch makroskładników...

nie mówię, żeby w ogóle wyeliminować tłuszcze z przedtreningowego <śladowe ilości będą pochodziły np z kaszy, ryby...>, mam na myśli nie dodawanie np tych 'sztywnych' 10g oliwy z oliwek <nie zrozumcie mnie zle>...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
no ja też mówie np. o posiłku ryba + kasza + 10 gram oliwy , nie mówie o większych ilościach ale zeby te 10 gram oliwy się znalazło

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1866 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25068
myslalem raczej nad dodaniem tych 10g oliqy do posilku 2 i przedostatniego w calym dniu, do tego jajka lub wolowina,,, 10g oliwy w polaczeniu powiedzmy z 80-90g kaszy to chyba sa duze ilosci... ja bym chcial ograniczyc to do minimum dlatego zadalem takie a nie inne pytanie czy mozna wybrac 2 posilki skladajace sie z wiekszych ilosci tluszczu z dodatkiem bialka,,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ellis ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 4616 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53303
Taki rozkład makroskładników jak Ci napisałem wcześniej może ma sens, ale przeplatanki: śniadanie węgle, potem bez, potem znowu nie polecam.

Zmieniony przez - ellis w dniu 2006-09-05 08:33:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1866 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25068
czyli posilki potreningowe oprucz pierwszego wg ciebie powiny byc bialkowo tluszczowe? jeszcze jedna opcja bez przeplatania pierwszy posilek bialkowo tluszczowy reszta wegle i bialko i 2 ostatnie tez bialkowo tluszczowe, chcial bym zamknac to w 2 3 posilkach <tzn zeby 2 lub 3 posilki skladaly sie z bialkai tluszczy> jezeli nie jest to dobry pomysl to sugerujesz ostatnie posilki dnia zrobic bialkowo tluszczowe? czy moze ta opcja ktora napisalem 'nadaje' sie..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ellis ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 4616 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53303
Poczytaj sobie w jak niewielkim stopniu wystarczy podnieść poziom insuliny od wartości spoczynkowej by zahamować lipolizę. Podałem Ci w jakim przypadku to może mieć sens. Najdogodniejszą porą na dostarczenie węglowodanów wydaje się być pora w okolicy treningu i po nim - nie chodzi mi tutaj o samo rozdzielanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1866 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25068
Mankamentem tego jest to, że treningi bede mogl miec tylko okolo godziny 14 <polowa dnia> i dlatego zaproponowalem taki a nie inny rozklad psilkow.. Napisales ze najlepsza i najbezpieczniejsza pora na dostarczanie wegli jest okres okolotreningowy wtedy dstarczal bym weglowodany.. Z tym ze do tej godziny 14 tez tzeba cos jesc.. nie wiem jak wybrnac z tego, ale postaram w akis rozsadny sposob dostosowac sie do tego..

Dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1866 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25068
czegos chyba nie zrozumialem do konca,, zalecasz jesc wegle w okolicach treningu a pozostale posilki powiny byc bialkowo tluszczowe <w moim przypadku...> czyli sniadanie podwieczorek i kolacja powiedzmy moga byc bialko i tluszcz? czy moze miales na mysli ze wszystkie posilki <po dwoch ktore zawieraja wegle> po treningu powinny byc bialkowo tluszczowe?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Glukoza przed i po treningu

Następny temat

posiłek przed treningowy

WHEY premium