SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na masę - Proszę o ocene.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2238

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Banan z działu Dzienniki treningowe dla początkujących.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 160


Witam wszystkich. Ułożyłem taką dietę na masę i chciałbym ją poddać ocenie fachowców. Jestem ektomorfikiem od najmłodszych lat jestem bardzo chudy a pomimo że dużo jem nic nie mogę z grubnąć .
Coś o mnie : mam 19 lat ważę 63 i mam 172 wzrostu. OD ok 4 miesięcy ćwiczę na siłowni do tego biegam, chodzę na basen oraz pracuje fizycznie . Bardzo by mi zależało by przybrać na masie bo za rok planuje iść na zawodowego żołnierza a nie wypada żeby żołnierz był taki chudy :D (o ile tylko się tam dostane). Dlatego proszę o wskazówki oraz porady.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 160
Przepraszam pomyliłem działy ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 857 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8849
Po treningu brakuje dobrego białka np. mięsa. Ostatni posiłek wywaliłbym te bułki pszenne i dorzuciłbym zdrowych tłuszczy, oliwa etc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 160
aha rozumiem :) ale tak to jest wszystko ok i mogę zacząć ją stosować ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 857 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8849
Wydaje mi się, że będzie ok, sprawdzaj co jakiś czas cm w pasie i jeśli będzie ok to zwiększaj o 300 kcal.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 160
dobra, dzięki wielkie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 857 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8849
Na przyszłość, jak będziesz podbijał kcal podbij zdrowymi tłuszczami, bo nie jest ich zbyt dużo, 1g tłuszczu = 9 kcal więc jakieś 20g oliwy daj i 20g migdałów więcej później. Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
co ta kawa 3 w 1 tam robi ? za dużo węglowodanów masz w diecie jak na moje oko
kcal także za dużo jak do tej wagi

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 857 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8849
Przy ekto jeśli na takim kcal nie będzie się zalewał to nie ma problemu no ale faktycznie mógłby zacząć od niższego pułapu, ile proponujesz? 2700 czy troszkę nawet mniej? Węgli dużo ale później może podbijać tłuszczami z czasem. Co do kawy to nie jest na jakieś restrykcyjnej redukcji żeby sobie takiego drobiazgu odmawiać :) Dorzucając do tego aktywny tryb życia i pracę fizyczną jego organizm potrzebuje energii.

Zmieniony przez - gregorb612 w dniu 2011-07-22 21:05:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 160
No to co proponujecie zmniejszyć kcal i węglowodany ? Co do kawy to ją lubię, chociaż nie służy mi zbytnio :) po niej jestem zbyt pobudzony... Ale chyba się od niej uzależniłem bo nie wyobrażam sobie dnia bez niej.
Wiem że to może nie jest ten dział ale zastanawiam się czy biegać przed śniadaniem czy po nim ? :) bo słyszałem i czytałem wiele różnych uwag pod tym względem ale nigdy nie miałem okazji zapytać się fachowców.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 857 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8849
Policz sobie zapotrzebowanie i dodaj do tego jakieś 300kcal. Masz wagę łazienkową i centymetr krawiecki? Kontroluj wagę i pas co tydzień. Jeśli kg rosną a cm nie to zwiększaj kcal. Utnij ww na rzecz tłuszczy. Co do tej kawy to może spróbuj zamienić ją na zieloną herbatę. Co do biegania nie byłby to zły pomysł jeśli posiadasz bcaa. Przy masowaniu chyba nie będzie potrzebne aero na czczo. Pokaż plan treningowy.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta masa 17l.

Następny temat

?

WHEY premium