SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na Rzeźbę. Pomocy

temat działu:

Dietetyka sportowa

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2393

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 141 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1224
Witam wszystkich. Moim celem jest zgubienie jak największej ilości tłuszczu aby mięśnie się uwidoczniły. Dziennie moje zapotrzebowanie kaloryczne wynosi 2100kcal i chciałbym ograniczyć do 1600 aby jak najwięcej tłuszczu zrzucić. Biegam oczywiście 3-4 razy w tygodniu. Mam też do użycia takie odżywki jak: Białko, Koncówka HMB, Aminokwasy i AAKG Mega Hardcore. I teraz prośba do was jak to wszystko złączyć z dietą? I czy wogóle te wszystkie odźywki można brac na raz? Mam 17 lat 176cm wzrostu a moja waga to 75kg. Proszę o pomoc.

Bambo :)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 711 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14425
Proponuję Ci zacząć czytać art. podwieszone na forum...

chciałbym ograniczyć do 1600 .... co to ma byc? oblicz zapotrzebowanie odejmij 100kcal na początek i aeroby...

masz 17 lat a chemii kupiłeś jak byś był jakimś zawodowcem...Redukcja tkanki wg schematu :
układasz dietę z ujemnym zapotrzebowaniem kalorycznym + wprowadzasz trening siłowy i aerobowy, waga przestaje spadać, to albo odejmujesz kcal albo dokładasz aerobów, itd itd aż przychodzi czas na jakiś spalacz... Ale w Twoim wieku ciało jest na tyle plastyczne, że wystarczy dołożyć aerobów żeby znowu ruszyło

Zmieniony przez - Jajek125 w dniu 2011-06-30 09:44:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 141 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1224
Moje dziennie zapotrzebowanie wynosi 2100kcal. I czytałem, że w diecie ne redukcje trzeba powoli schodzić w dół. I ma być 40% białka, Węgli 35% a tłuszczów 25% ?

Bambo :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 711 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14425
- Białko 25%
- Węglowodany 45%
- Tłuszcze 30%

Tak też może wyglądać... Dobrze czytałeś a w Twoim przypadku to za bardzo nie ma z czego schodzić w dół... więc proponuję aeroby i wysiłek fizyczny + dobrze ułożona dieta.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 141 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1224
Bo chciałem ułożyc sobie dięte low carb, to nie jest najlepsza dieta na rzeźbe ?

Bambo :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 711 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14425
Najlepsza dieta jak może być to zbilansowana.... masz 17 lat więc jedz zdrowo dużo się ruszaj i fat sam poleci bez większych problemów...

Ułóż dietę i daj do sprawdzenia tutaj lub w dziale odżywianie

Zmieniony przez - Jajek125 w dniu 2011-06-30 10:30:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 141 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1224
Narazie obliczyłem dziennie zapotrzebowanie. To wyszło mi, że:
Dzienne zapotrzebowanie białka = 135g = 530kcal
Dziennie zapotrzebowanie węgli = 80g = 320kcal
Dziennie zapotrzebowanie tłuszczy = 115g = 1050kcal
I chyba coś wyszło źle skoro mam pochłaniać więcej tłuszczy niż białka w przeliczeniu na kalorie : /

Bambo :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 711 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14425
ściągnij sobie dziennik posiłków vitalmax-a 4.40 i tam oblicz jeszcze raz jak masz wątpliwości...

Zmieniony przez - Jajek125 w dniu 2011-06-30 10:55:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 141 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1224
UZYSKANE DANE
OGOLNIE NA KILOGRAM MASY CIALA

KALORIE [kcal] 2603
BIAŁKO [g] 155,4 2,1
TŁUSZCZE [g] 96,2 1,3
WEGLOWODANY [g] 279 3,8

Teraz wyszło mi całkiem inaczej dziwne to jakieś ; /

Bambo :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
M_Marucha Profimedsport
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 748 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2157
Witam Bambo
Póki co proponuje spożywać ok 1800 kcal. Przy udziale składników odżywczych na następującym poziomie:
- Białko 25%
- Węglowodany 45%
- Tłuszcze 30%

Rozpisz posiłki jak już ułożysz dietę to powstawiamy odżywki oraz rozpisze Ci sposób suplementacji.

Centrum Edukacji i Żywienia Sportowego Profi MedSport
www.profimedsport.pl
Współpraca: http://www.dobrydietetyk.pl/dietetyk/kalisz/wielkopolskie/30/
gg:17200096

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 141 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1224
Śniadanie:
3 jajka, 2-3 kromki razowego, Shake (3 banany, Twaróg odchudzony 290g, Orzechy, Jogurt naturalny 200ml)
II Śniadanie:
Jakieś owoce, warzywa. Pomidor z cebulą i jogurtem czy jakieś jabłka banany.
Obiad
Łosóś z Ryżem lub Kurczac z ryżem do tego jakieś brokuły.
Kolacja
Owoce Warzywa.

Bambo :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na rzeźbę

Następny temat

Kurs Szkolenia ?

WHEY premium