SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta jest niepotrzebna

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4033

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
wiec słabo sam sobie odpowiedz przez 2 lata mogłes zrobic 2razy wiecej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1186 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8663
Deathspell za niedługo spotkamy się w dziale "Odchudzanie" czekamy...

Instagram : zdrowie.odzera

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5280 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22336
Napewno zbilansowana dieta jest niepotrzebna, ja tak np robie ale jem wszystko co nalezy pizza to moze raz w miesiącu, lody i ciastka to od swięta, ma byc smacznie zdrowo i wartosciowo, po co sie bawic w jakies zapotrzebowanie przeciez to męczące.Takie jest moje zdanie.

edit:A co do autora to jw ktos wspomnial z taką dietą to cie zaleje fatem nic wiecej.

Zmieniony przez - Egon15 w dniu 2008-07-27 12:05:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 4524 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33482
proste, jest to twoj pierwszy cykl - pierwszy zawsze najlepiej kopie (pamietaj o tym) i nawet bez dobrej diety bedzies zmial efekty, lecz przekonasz sie pozniej przy drugim cyklu ze robisz blad, jezeli nie masz diety - odpowiedz tez nie jest skomplikowana - zalejesz sie. Cwiczysz 2 lata a masz 60 kg wagi, ja w 5-6 miesiacu cwiczen z dieta bez supli (tylko bialko, gainer w celu uzupelnienia diety) zrobilem 8kg na + nie wiele mniej niz ty przez 2 lata Zdr.

Zmieniony przez - zaglebieSC w dniu 2008-07-27 12:12:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2106 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39511
A próbowałeś kiedyś ułożyć sobie dietę czy z góry założyłeś, że to nie potrzebne? Bo jak dla mnie to jest to szukanie wymówki dla swojego lenistwa. A przestrzeganie diety wcale nie oznacza, że musi być ona niesmaczna

Piszesz, że masz 17 lat i przez dwa lata zrobiłeś 10kg. Ile w tym jest mięśni, można się domyslić po twojej diecie. Ja mam prawie 30 lat, przestrzegam diety na 95% i przez ostatnie 14 miesięcy zrobiłem 12kg wagi, w tym miałem 3-mięsięczną przerwę w środku spowodowaną pracą. A mój organizm już dawno zakończył okres intensywnego wzrostu i już nie reaguje na dietę i trening tak bardzo jak kiedyś.

Powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10
MrRat - a wiesz, ze baaaardzo chcialbym :D? Uwielbiam basen, bieganie na roznych maszynkach w klubie fitness i ogolnie inne tego typu rzeczy, tylko nie mam czego spalac ;).

Egon15 - na razie fata zadnego nie mam, jak mnie zaleje, to zaczne sie martwic.

Zaglebiesc - to byly dwa lata totalnej amatorszczyzny. Beznadziejny trening, czesto totalnie olewany. I tak jestem zadowolony, ze mi cos przyszlo. Tyle ze moj kumpel podchodzil do tego podobnie do mnie i efekty mial naprawde niezle. Teraz dopiero wzialem sie za porzadny trening. Cykl kreatynowy drugi, poprzedni to byla totalna glupota, trudno, juz nie dam rady tego zmienic ;).

Remy - mialem diete przez dwa tygodnie, ale wiesz, mieszkam w miescie, mam kumpli obzartusow, ktorzy lykaja po kilka pizz dziennie + KFC i tego typu sprawy - nie potrafie sie powstrzymac... i widze, ze nie wychodzi mi to na zle, przeciwnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2189 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19606
Deathspell- załorzyłeś specjalnie temat żeby się tym pochwalić?
L. wysłanych artykułów 6
L. przecz. artykułów 8
Czy dieta musi oznaczac niedobre, monotonne posiłki które się brzydną po tygodniu i przez reszta czesu na myśl o nich mamy ochote na wymioty? Dieta to jest dostarczenie odpowiedniej ilości składników odrzywczych na dobe i wcale nie trzeba się trzymać sztywno określonego planu posiłków. Jeśli dostarczasz odpowiednią ilość b/w/t/ i kalori to znaczy że masz jako taką diete, mimo że jeszcz co ci się żywnie podoba. Ja mam tak że musze dostarczać dużo kalori na + i nie łapie fatu ale jak jem tyle co powinienem bez zawyrzania bilansu to nic nie idzie. Ciesz że sie masz taką genetyke (bądz to są początki twojej przygody) ale nie wygłaszaj famaznów ze dieta jest zbędą

nie p******- ZARZUCAJ!!!!
Z GÓRY PRZEPRASZAM ZA MOJE BŁEDY WYNIKAJĄCE Z BRAKU SŁOWNIKA ORTOGRAFICZNEGO W DOMU
SPAM http://www.sfd.pl/-t458742.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 517 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25350
Tą swoją dieta masy miesniowej nie nabierzesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10
Przeciez mowie, ze juz nabijam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5816 Wiek 26 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 40957
do kasacji
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

GOTOWA dieta, ćwiczenia i plan. Potrzebuję tylko rad i korekt.

Następny temat

POMOCY!!!!

WHEY premium