SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta jest niepotrzebna

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4035

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10
Czemu? Awatar masz nawet spoko, mozesz zostac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5280 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22336
Taa jasne na takiej diecie masa mięsniowa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 928 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12762
koleś jest strasznie leniwy...

Tyle Ci powiem że trzymanie diety daje bardziej popalić niż same treningi, bo trenujesz ok 3h w tygodniu a diete trzymasz cały czas.

No ale efekty są proporcjonalne

hahah napisał temat żeby sie pochwalić ze wpiernicza pizze hahaha

jakbyś zrobił przez 2 lata z 20kg dobrej jakosci masy to sie możesz pochwalić a jak masz 60kg to jesteś leszcz i sie nie podniecaj swoim nieróbstwem

aż sie zbulwersowałem;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10
No wlasnie tyle tylko potrafisz:

"Pizza jest zla, inaczej mialbys lepsze efekty." Poparles to naprawde rewelacyjnymi argumentami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5280 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22336
Uloz diete daj do oceny, a nie piszesz ze wpier.dalasz fast foody ciastka lody czy tam inne ciulstwo. Temat niczemu nie sluzy na miejscu moda bym kasowal.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2733 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16414
Szkoda,ze nie moge znalezc rozmowy gdzie ktos sie klocil,ze moze jesc byle co,a i tak ma efekty.
Wnioski osob,ktore sie na tym znaja byly w stylu "Jedzac takie jedzenie masz efkety,bo akurat nalezysz do szczesciarzy,ale pewne jest,ze mialbys jeszcze lepsze efekty odzywiajac sie prawidlowo"

O,ale to moze Ci sie przydac https://www.sfd.pl/Masa_bez_odpowiednio_zbilansowanej_diety-t274607.html


Zmieniony przez - Hihihehe w dniu 2008-07-27 18:13:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czytałem że andrzej maszewski dwa dni po zawodach jest o 10 kg cięższy ale diete ma i napewno nie chodzi mu o to by sie tuczyc bo w przeciwnym razie by niebyl wielokrotnym mistrzem polski i europy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tez kiedys nie mialem diety i to jest błąd jak sie to na powarznie robi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
dokładnie jak dla mnie DIETA to PODSTAWA

chodz zrozumiałem to i tak za pózno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 964 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20076
To jest jakaś prowokacja. Skoro zrobiłeś 10kg w dwa lata to bardzo słabo. Ja zrobiłem w poł roku 15kg. Z dobrą dietą oczywiście.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

GOTOWA dieta, ćwiczenia i plan. Potrzebuję tylko rad i korekt.

Następny temat

POMOCY!!!!

WHEY premium