SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta intuicyjna ? Ssanie w żołądku.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7378

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1548 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16018
Sprawa wygląda tak:
od 3 m-cy stosuję dietę 3300kcal. Wszystko ważę, mierzę, przeliczam. Posiłkuję się 2 razy dziennie Ostrowią+Carbo+oliwka (taki mój domowy gainer ze zmiennymi proporcjami w razie potrzeby).
Taki poziom kalorii nie powoduje u mnie powiększenia fatu - to już zauważyłem. Więcej nie jest mi wskazane.

Tylko teraz tak: od ok. 2 m-cy zauważyłem, że mój organizm dopomina się jakby więcej jedzenia. Bo niby nie jestem głodny. Jem co 3h, ale po ok.2 h po jedzeniu włącza mi się takie ssanie, że brzuch mi skręca.
Tak było dzisiaj w nocy. Pomimo, że na sen biorę Ostrowię+oliwa to i tak ok.4 obudziło mnie ssanie i musiałem wciągnąć jogurt, żeby się uspokoiło.
Tak samo jest np. podczas treningu. Posiłek przedtreningowy jem ok. 1.5 h wcześniej... przed treningiem walę jeszcze carbo i to ok. 70g a mimo to po ok. 1,5 h treningu zaczyna mnie już ssać.
Ssanie kojarzy mi się od razu z katabolizmem, więc stresa już mam gotowego.
Zdrowy jestem, badałem się niedawno. Wszystkie wyniki ok.
Próbowałem przed treningiem walić białko, ale wyszło tego 2,2g/kg a dla mnie to za dużo. Zaczynam się tłuścić wtedy.

To co mam teraz zrobić, żeby mnie nie ssało, a żebym nie przytył ? Macie jakieś doświadczenia na tym polu ? Ktoś miał coś takiego ?
Więcej WW jeszcze ?
A i tak mam już ich sporo bo B: 1,7g T:1,2g a WW: 4,3

Pomożecie ?

Życie to niej**ajka...

Jestem ON przez cały rok-dietanabol 6 x ed.

Drobny cwaniak !

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 2782 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15058
Mozesz zawsze dorzucic troche blonnika do posilku, otreb siakis czy cos, ale bez przesady oczywiscie.

Twoj problem jest generalnie powszechny, trzeba nie ulec pokusie wsuwania kalorii... Czlowiek ktory cwiczy ciezko moze zjesc nawet 5000kcal/doba i dopiero przestanie czuc glod. Tylko co jezeli wystarczy mu 4000kcal a reszta? Organizm zawsze dziala na zapas nalezy sobie to wbic do glowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1775 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28109
Jak masz ssanie to wsuwaj warzywka albo zapijaj woda. Na pewno sie nie otluscisz a ssanie zniknie. Co do treninghu to moze sprobuj np: 1h przed treningiem. Jak masz szybki metabolizm i jesz lekkostrawne rzeczy przed treningiem to nie bedziesz mial problemu z zamuleniem na treningu. Ja moge zjesc nawet na 40min przed silka i sie dobrze czuje ale to wina metabolizmu chyba. A w nocy tez mnie czasami lapie i tez jogurt naturalny pod reka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1548 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16018
No fakt, że jak zapijam wodą, a piję ok. 3 litrów dziennie samej wody to ssanie mi przechodzi. Ale czy w pod przykrywką tego wyciszenia nie zachodzi wówczas katabolizm ?

Życie to niej**ajka...

Jestem ON przez cały rok-dietanabol 6 x ed.

Drobny cwaniak !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1775 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28109
Jak trzymasz odpoowiedni poziom b/t/w to jak moze zachodzic katabolizm?? nie wpadaj w przesade ziom
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1548 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16018
No też tak sobie tłumaczyłem...ale tak naprawdę to nigdy do końca nie ma pewności, czy może jednak nie za mało jem... Choć eksperymentowałem już trochę z proporacjami.
No a ssanie kojarzy mi się tylko z jednym: ORGANIZM SIĘ KANIBALUJE !!!

Życie to niej**ajka...

Jestem ON przez cały rok-dietanabol 6 x ed.

Drobny cwaniak !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1775 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28109
Hehehehehe. A probowales zwiekszac lekko bilans?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1548 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16018
No właśnie tak. Powyżej 3300kcal zaczynam się od razu zatłuszczać. Białka nie mogę więcej wciągać, bo też fat mi rośnie. No szczerze mówiąc to nie mam już pomysłu.
A jak mam ćwiczyć brzuch na końcu treningu jak myślę tylko o tym, żeby coś wciągnąć ...

No dziwne właśnie mi się to wszystko wydaje. Bo z jednej strony niby mam szybki metabolizm więc i 4000kcal powinienem wciągnąć, a z drugiej zatłuszczam się powyżej obecnych wartości.
Jak tu żyć ?

Zmieniony przez - Sąsiadwroc w dniu 2007-01-19 12:59:31
1

Życie to niej**ajka...

Jestem ON przez cały rok-dietanabol 6 x ed.

Drobny cwaniak !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1775 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28109
A probowales zwiekszyc bialko kosztem ww przy zachowaniu takiego samego bilansu??

edit: ale w sumie by ci to nie pomoglo na uczucie glodu. sorki

Zmieniony przez - puramuk w dniu 2007-01-19 13:02:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1548 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16018
Tak, patrz post wyżej
Białka nie mogę zwiększyć. Tak samo nie bardzo tłuszcze. WW może trochę...no ale ile kurde ???

Życie to niej**ajka...

Jestem ON przez cały rok-dietanabol 6 x ed.

Drobny cwaniak !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1775 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28109
Wiec mozesz jeszcze zwiekszyc aktywnosc fizyczna np: jakies dodatkowe aeroby i bedziesz mogl wtedy troche zwiekszyc kalorycznosc bez ryzyka lapania fatu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 164 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8377
Moim zdaniem:
- wiecej błonnika
- oliwy z oliwek do kazdego poisłku aby spowolnic trawienie
- chrom to regulacji poziomu glukozy- wtedy nie bedziesz miał napadów głodu.

Zmieniony przez - SILENOS w dniu 2007-01-19 15:34:35

"Each good food I eat, well, it’s another brick in this motherf***ing house I’m building"...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Poziom glukozy we krwi po spożyciu białka

Następny temat

odzywianie i trening - a praca

WHEY premium