SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta i trening dla otyłej - wielka prośba o poradę

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6164

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
no shoothie to dla mnie soczek owocowy Jovana , jak to przecier/sok/koncentrat to ok. Faktycznie zmylilas. Zrob tabelke z pomiarami-pomiary mowia wiecej niz waga-waga sie tu nie przejmujemy, ok?

The best way to predict your future is to create it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 37 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 784
Tak tak szefowo pomiary oczywiscie beda,ale chce odczekac do konca tygodnia, albo nawet jeszcze tydzien, zeby zrobic wejscie smoka albo i nie dziewczyny mam jeszcze pytanie troche intymne,bo odnosnie wyproznian, u mnie kiepsko z tym od kiedy przeszlam na to zywienie, czeste wzdecia i tp. Czy to z powodu protein? Kiedys przy dietach stosowalam blonnik,czy pochwalacie to?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 87118
Nie, nie pochwalqamy. masz jesc tyle warzyw z blonmnikiem zeby przepchac... Ja mam niby sklnnosci rodzinne do tego, bo mama ma wieczne problemy, a wszystko w porzadku jest, bo jem pewnie ze 2 kilo warzyw dziennie. Zrob miche surowki i podjadaj w ciagu dnia wtedy przepcha samo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 37 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 784
Bunia to rzeczywiscie przy Twoich 2 kilo warzyw ja wypadam marnie, tak myslalam z tym blonnikiem, no to zaraz ide szamac jakies zielsko. Dzieki!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3366 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 48650
uważaj na początku z warzywami bo jak wprowadzasz większe ilości błonnika na początek efekt może być opłakany, staraj sie pic dużo ok 2 litry wody co najmniej. Generalnie większość dziewczyn wychodzących z głodówek ma problemy z jelitami pfff ja sama uzupełniam błonnik z tabletek ale ze względu na zespół drażliwego jelita dużo warzyw u mnie odpada
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 37 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 784
Katlak a oplakany w jakim sensie? Czestego pobytu w wychodku, czy po prostu marnych efektow w traceniu cm?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3366 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 48650
raczej w pierszym momencie może być reakcja pt totalne zaparcia. Dlatego wszyscy zalecają wprowadzanie błonnika powoli zwłaszcza jak na poczatku stosowało się dietę ubogoresztkową
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3448 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31332
ja jeszcze tylko dodam, że ziemniaki na redukcji to nie za bardzo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 37 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 784
Dobra sprobuje powolutku tych warzyw dodawac aineko kurcze,juz zglupialam totalnie,pytalam na poczatku o ziemniaki i szefostwo napisalo,ze ok, a teraz wychodzi,ze jednak nie, to juz sama nie wiem, choc obiecalam,ze co szefostwo powie to bedzie swiete problem jest taki,ze ziemniaki to cos co uwielbiam,nie znosze ryzu,makaronu i choc wprowadzam czasem ryz brazowy to strasznie sie mecze jedzac go. Jaka jest wiec dla mnie alternatywa skoro ziemniaki nie? Ehhh czy tak musi byc,ze co lubie to be?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3366 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 48650
ziemniaki są niezbyt wskazane na redukcji ze względu na IG ale jeżeli nie dostałaś na nie szlabanu od szefostwa to niewielkie ilości nie powinny zaszkodzić, generalnie dobrze jednak wiedzieć co i jak działa
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja lgx18b

Następny temat

jaka dieta oraz jakie ćwiczenia?

WHEY premium