SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta do oceny dla kobiety.

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1854

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 125
Witam :) Poproszę o ocene mojej diety. To jest moja pierwsza próba ułożenia :P

Wiek:18
Wzrost: 164
Waga: 53

Aktywność fizyczna : 3-5 razy w tyg
Mój cel to wysportowana sylwetka :)




Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
troche malo kalorii, podbij tluszcze zdecydowanie.
ilosc biala jako wyjsciowa moze zostac bedziesz widziala dalej czy podbijac/

za duzo owocow jak na moj gust

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 125
Czym mogę podbić tłuszcze? Bo już nie mam pomysłów :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 125
Albo co innego można jeszcze zjeść na kolacje?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 484 Napisanych postów 6372 Wiek 89 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 120575
Tłuszcze możesz podbić orzechami, tłuste ryby, możesz zawsze posypywać coś wiórkami kokosowymi zawsze kcal podbijesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 125
To może tuńczyka z czymś na kolacje? Albo platki owsiane+ orzechy z wiorkami kokosowymi? Tak by już więcej białka nie podbijać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 484 Napisanych postów 6372 Wiek 89 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 120575
Tuńczyk z puszki nie jest najlepsyzm rozwiązaniem, kiedyś popuri coś o tym pisał. Jedz to co lubisz, jeśli Ci tak smakuje możesz sypnąć sobie zawsze te 10g wiórków zawsze makrosy podbijesz. Ew do jajecznicy możesz dodać boczek, tym również podbijesz tłuszcz tylko licz się z tym że podbijajac tłuszcze wzrosnie Ci troche kcal. Podobnie jak tomq, sporo masz owoców, możesz usunąć z przekąski banana i dorzucić np 2 wafle z maslem orzechowym. Równie dobrze możesz zamiast owsianki zrobić placka owsianego i polać go czymś + wiórki, bądź do środka. To już jak lubisz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 125
Wafle myślę będzie okej. Głównie moim celem jest uwidocznienie mięśni, nie przytycie więc boje sie troszke tego :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 484 Napisanych postów 6372 Wiek 89 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 120575
Nie miałem na myśli tego, że podbijesz tłuszcz to będziesz miała 3k kcal ;) Skoryguj i wrzuć diete jeszcze raz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 125
Wysyłam diete jeszcze raz :) Jeśli będe cwiczyc 3-5 razy w tyg nie powinnam przytyc? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 125
Prosze :)

Tylko zastanawiam sie ktore orzechy wybraac?






Zmieniony przez - nikol3 w dniu 2015-08-13 21:30:29
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie

Następny temat

Zrzut brzucha - lekkie odchudzenie

WHEY premium