SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta do oceny - 87kg Redukcja.17 lat

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3143

Formularz - Proszę o pomoc

Zdjęcie sylwetki (mile widziane)

http://static.potreningu.pl/gallery/2013/1103/97145_a597df9dd94909d8a727b0d163af143a_gallery_compare.jpg

Wiek

17

Waga

87

Wzrost

178

Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często)

3h wf w szkole, areoby 30min

Preferowane formy aktywności fizycznej

Rowerek, hantle, bieganie (brak dostępu do siłowni profesjonalnej)

Stosowane wcześniej diety (rozklad białko/ węglowodany/ tłuszcze)

-

Wrażliwość na stymulanty

Nie chce stosować jakiś dodatków, tylko naturalna dieta.

Możliwosci finansowe

Tym taniej, tym lepiej

Cel/problem/opis

Redukcja tkanki tłuszczowej i wyrzeźbienie ciała (ale nie jak kulturysta, tylko taki mały kaloryferek itd)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 161
Jakim sposobem ? Jakimi produktami, bo modyfikowałem już tą dietę tyle że już nie wiem co i jak..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4322 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 171818
W ostatnim posiłku możesz dać więcej twarogu, a mniej chleba :P

http://www.sfd.pl/[BLOG]_SnicK__W_drodzę_po_wymarzoną_sylwetkę._-t1081650.html

"Pasja rodzi profesjonalizm, a profesjonalizm daje jakość, jakoś to jest luksus"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 161
Jakie posiłki zamienić na jakie żeby dać te białko 2g/kg ? Muszę to zrobić czy ta dieta co podałem jest dobra i mogę na niej jechać ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12049 Napisanych postów 160477 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234521
moze zostac na razie, na start

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 161
Dobra, to zacznę na niej, po jakiś czasie coś zmienić, zwiększyć, zmniejszyć? Czy na początek 3x w tyg po 30 min areobów do tej diety wystarczy ? (Wole zabezpieczyć się na przyszłość)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12049 Napisanych postów 160477 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234521
na razie zacznij w ogole
jak nie bedzie wychodzilo wtedy sie pomysli co robic dalej.
takie zakladanie na przyszlosc co juz zmieniac nie jest zbyt dobre.
glownie pozniej ograniczaj wegle powoli.
mozna podbic tez pule bialka

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 161
Dobra, pierwsze dni za sobą i mam kilka kolejnych pytań. Czym mogę zastąpić pierś z kurczaka i jak przyrządzać tego kurczaka czy rybę ? Oliwa z oliwek i na tym smażymy pierś bez panierki itp ? Czy mogę zmienić 5 posiłków na 4 ? (chodzi mi o połączenie 4 i 5) i i czy mogę dodawać jogurt naturalny ? I jakie przyprawy stosować do przyrządzenia np. kurczaka ? Jak wygląda sytuacja z surówkami ? Można trochę do obiadu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4322 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 171818
Pierś z kurczaka możesz zastąpić ,np. Wątróbką - możesz smażyć również na oleju rzepakowym najlepiej na nierafinowanym. A jak wygląda ten 4 i 5 posiłek i o której masz go zamiar zjadać ? Jogurt naturalny - oczywiście. Surówki/ warzywa jak najbardziej :)

http://www.sfd.pl/[BLOG]_SnicK__W_drodzę_po_wymarzoną_sylwetkę._-t1081650.html

"Pasja rodzi profesjonalizm, a profesjonalizm daje jakość, jakoś to jest luksus"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 161
Dieta jest na pierwszej stronie tego tematu (ostatnia co wstawiłem) a w godzinach tak 19-19.30.. Ok dzięki ;) A jak wygląda sytuacja z rybami, można za pierś z kurczaka ? Jeśli tak to jakie ryby ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 161
Witam to co z tym posiłkiem ? Można łączyć ? I prawdopodobnie jak narazie ostatnie pytanie/a. Iż że zbliżają się święta i sylwester i jeszcze (w moim wypadku) rok 18tek, jak mamzrobić żeby dobrze się bawić, a zarazem nie psuć diety, wiadomo. Dieta a alkohol ? Jak wygląda ta sytuacja bo co czytałem to każdy inaczej piszę więc pewien nie jestem.. a co z świętami ? Odpuścić dietę na te 2 dni czy jak?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

3!!miesiace ćwiczeń

Następny temat

Dieta - zrzucenie tłuszczu 16 lat

WHEY premium