SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta do oceny - 87kg Redukcja.17 lat

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3146

Formularz - Proszę o pomoc

Zdjęcie sylwetki (mile widziane)

http://static.potreningu.pl/gallery/2013/1103/97145_a597df9dd94909d8a727b0d163af143a_gallery_compare.jpg

Wiek

17

Waga

87

Wzrost

178

Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często)

3h wf w szkole, areoby 30min

Preferowane formy aktywności fizycznej

Rowerek, hantle, bieganie (brak dostępu do siłowni profesjonalnej)

Stosowane wcześniej diety (rozklad białko/ węglowodany/ tłuszcze)

-

Wrażliwość na stymulanty

Nie chce stosować jakiś dodatków, tylko naturalna dieta.

Możliwosci finansowe

Tym taniej, tym lepiej

Cel/problem/opis

Redukcja tkanki tłuszczowej i wyrzeźbienie ciała (ale nie jak kulturysta, tylko taki mały kaloryferek itd)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12053 Napisanych postów 160482 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234539
swieta to swieta, nie popadajmy w skrajnosci, w granicach zdrowego rozsadku wszystko mozna

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 161
A co z alkoholem ? Zaszkodzi ? Czy jedno piwo na imprezie nie zaszkodzi ? Jak to wygląda bo czytałem różne odpowiedzi i nie dowiedziałem sie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12053 Napisanych postów 160482 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234539
nie zaszkodzi, ale jest kaloryczne jedno piwo =220kcal okolo
poza tym jestes niepelnoletni i nie kupisz browca w PL legalnie jedz do niemiec, tam od 16 roku

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 161
Jeszcze niepełnoletni, lecz 18tki mojego rocznika się zbiżają więc chce się przygotować. A co myślicie o low carb? Czy warto na to przejsć np. w lutym, po tej diecie co mam teraz ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12053 Napisanych postów 160482 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234539
sa rozne poglady na ten temat, zalezy jak dla kogo

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 161
A na tej diecie co mam, mogę uprawiać ćwiczenia siłowe ? Czy jest jakiś sos czy coś do ryżu na diecie oprócz jogurtu naturalnego ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 98 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4897
Też w sumie jestem na jakimś tam etapie redukcji i może nie znam się, jak wszyscy, ale proporcje rozkładam mniej wiecej tak:

- białko 2-2.2g/kg
- ww maks 2g/kg
- tłuszcze poniżej 1g/kg (przeważnie wychodzi 0,8g)

Święta? Wiadomo są raz w roku, są rybki, zatem można coś niezłego wyczarować i dobrze pojeść bez późniejszych komplikacji. Wiesz, to nie znaczy, że można wpychać w siebie mnóstwo żarcia, ale do 3/4 baku czemu nie :D

Jesz 2400 kcal - tyle co ja i nie przeszkadza mi to w treningu siłowym. Powiem szczerze, że pomału siła rośnie w górę i jestem mega zadowolony ;) Powodzenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 161
Dzięki, a co z tym sosem do ryżu ? Można coś dodać do tego ryżu wgl? Bo taki suchy to czasami aż ciężko wchodzi..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1146 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4456
jak dla mnie to minimum 3tys kcal powinno byc ,sam wazylem 90 jadlem po 3,2 kcal i waga spadała bez aero

You Train, Well Do The Rest!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 98 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4897
larw4
Dzięki, a co z tym sosem do ryżu ? Można coś dodać do tego ryżu wgl? Bo taki suchy to czasami aż ciężko wchodzi..


Suchy ryż? :o nie no, tego jeszcze nie słyszałem ;) Wiadomo, że albo z jakimś mięsem, np: kurczakiem albo warzywami. Ja na redukcji ogarniam ryż(kaszę) z kurczakiem + pomidor albo warzywa (takie niby "na patelnie", jako zastępstwo ryżu) z kurczakiem. BYLE NIE SAM RYŻ.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

3!!miesiace ćwiczeń

Następny temat

Dieta - zrzucenie tłuszczu 16 lat

WHEY premium