SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Dieta do oceny - 87kg Redukcja.17 lat

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3612

Formularz - Proszę o pomoc

Zdjęcie sylwetki (mile widziane)

http://static.potreningu.pl/gallery/2013/1103/97145_a597df9dd94909d8a727b0d163af143a_gallery_compare.jpg

Wiek

17

Waga

87

Wzrost

178

Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często)

3h wf w szkole, areoby 30min

Preferowane formy aktywności fizycznej

Rowerek, hantle, bieganie (brak dostępu do siłowni profesjonalnej)

Stosowane wcześniej diety (rozklad białko/ węglowodany/ tłuszcze)

-

Wrażliwość na stymulanty

Nie chce stosować jakiś dodatków, tylko naturalna dieta.

Możliwosci finansowe

Tym taniej, tym lepiej

Cel/problem/opis

Redukcja tkanki tłuszczowej i wyrzeźbienie ciała (ale nie jak kulturysta, tylko taki mały kaloryferek itd)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12579 Napisanych postów 162282 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1243118
swieta to swieta, nie popadajmy w skrajnosci, w granicach zdrowego rozsadku wszystko mozna

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/ 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 161
A co z alkoholem ? Zaszkodzi ? Czy jedno piwo na imprezie nie zaszkodzi ? Jak to wygląda bo czytałem różne odpowiedzi i nie dowiedziałem sie.
...
Napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12579 Napisanych postów 162282 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1243118
nie zaszkodzi, ale jest kaloryczne jedno piwo =220kcal okolo
poza tym jestes niepelnoletni i nie kupisz browca w PL legalnie jedz do niemiec, tam od 16 roku

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/ 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 161
Jeszcze niepełnoletni, lecz 18tki mojego rocznika się zbiżają więc chce się przygotować. A co myślicie o low carb? Czy warto na to przejsć np. w lutym, po tej diecie co mam teraz ?
...
Napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12579 Napisanych postów 162282 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1243118
sa rozne poglady na ten temat, zalezy jak dla kogo

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/ 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 161
A na tej diecie co mam, mogę uprawiać ćwiczenia siłowe ? Czy jest jakiś sos czy coś do ryżu na diecie oprócz jogurtu naturalnego ?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 98 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4897
Też w sumie jestem na jakimś tam etapie redukcji i może nie znam się, jak wszyscy, ale proporcje rozkładam mniej wiecej tak:

- białko 2-2.2g/kg
- ww maks 2g/kg
- tłuszcze poniżej 1g/kg (przeważnie wychodzi 0,8g)

Święta? Wiadomo są raz w roku, są rybki, zatem można coś niezłego wyczarować i dobrze pojeść bez późniejszych komplikacji. Wiesz, to nie znaczy, że można wpychać w siebie mnóstwo żarcia, ale do 3/4 baku czemu nie :D

Jesz 2400 kcal - tyle co ja i nie przeszkadza mi to w treningu siłowym. Powiem szczerze, że pomału siła rośnie w górę i jestem mega zadowolony ;) Powodzenia.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 161
Dzięki, a co z tym sosem do ryżu ? Można coś dodać do tego ryżu wgl? Bo taki suchy to czasami aż ciężko wchodzi..
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1146 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4456
jak dla mnie to minimum 3tys kcal powinno byc ,sam wazylem 90 jadlem po 3,2 kcal i waga spadała bez aero

You Train, Well Do The Rest!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 98 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4897
larw4
Dzięki, a co z tym sosem do ryżu ? Można coś dodać do tego ryżu wgl? Bo taki suchy to czasami aż ciężko wchodzi..


Suchy ryż? :o nie no, tego jeszcze nie słyszałem ;) Wiadomo, że albo z jakimś mięsem, np: kurczakiem albo warzywami. Ja na redukcji ogarniam ryż(kaszę) z kurczakiem + pomidor albo warzywa (takie niby "na patelnie", jako zastępstwo ryżu) z kurczakiem. BYLE NIE SAM RYŻ.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

3!!miesiace ćwiczeń

Następny temat

Dieta - zrzucenie tłuszczu 16 lat

electro
Polecane artykuły