SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta białkowa (Dukanowa) + cwiczenia.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2061

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 135 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 901
Witam obecnie powracam do siłowni po rocznej przerwie spowodowaną operacją, oczywiście 10kg tłuszczu przybyło :P

Myślałem o diecie redukcyjnej (białkowej) oraz cwiczenia dosyc małym nakładem żeby podrzeźbić się. Czy takie coś ma sens?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1540
Nie polecam, no chyba, że chcesz sobie s******** nerki. Było o tym na forum. Ułóż sobie zbilansowaną dietę z ujemnym bilansem kalorycznym + ćwiczenia i ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
poczytaj forum jest sporo o tej diecie. Tylko zbilansowana ew lc

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 135 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 901
Ale panowie mi nie potrzeba opinii na temat dej diety, bo wiem z dobrych źródeł że jest dobra.

Spytam inaczej czy stosując diete redukcyjną jest zalecane cwiczyc również na siłce z małym nakładem na tzn rzeźbe ;d

??

Zmieniony przez - aloszka991 w dniu 2011-03-30 22:37:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1150 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 30337
To czemu nie zapytasz się tych dobrych źródeł tylko pytasz się na forum sportowym ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1276 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14359
a jak masz dobre zrodla ktore mowia, ze ta dieta jest ok to zycze powodzenia w zgubieniu 10kg tluszczyku i podrzezbieniu sie cwiczac lekkimi ciezarami.

tylko niech to Twoje zrodlo mi wytlumaczy, z czego miesnie maja sie rzezbic i skad maja brac energie, bo chyba nie z bialka

"gdzie Ty widzisz żebra? to mięśnie zębate...."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 428 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1818
Ta dieta bardzo zakwasza organizm co jest bardzo niezdrowe, to tak w skrócie, poczytaj więcej o niej.

I tak, na diecie redukcyjnej ćwiczy się oczywiście
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 7165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30760
Jeszcze dzisiaj trwa dyskusja na temat Dukana. Wpisz w wyszukiwarce 'dukan' to się dowiesz, że Twoje źródła to niestety lipa.

/pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
"Ale panowie mi nie potrzeba opinii na temat dej diety, bo wiem z dobrych źródeł że jest dobra. " bierzesz zapewne tylko pod uwagę efekty, u tych którzy się jej trzymali, musisz zdać sobie jeszcze sprawę że efekty to nie wszytsko, jej przydatnośc w długiokresie wpływ na organizm. A zreszta przeczytaj cały temat.

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 135 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 901
to w takim razie co polecacie ?

Bo mam duży problem z tą nadawgą, dieta z ujemnym bilansem tłuszczu i cwiczenia ?

Czy jakas konkretna dieta i cwiczenia ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
tak uloz diete z ujemnym bilansem kcal i odpowiednimi proporcjami bialko/tluszcz/weglowodany i do tego silownia + aeroby
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta na przytycie

Następny temat

Redukcja- Dieta do oceny.

WHEY premium