SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta - redukcja na wakacje

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4113

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 343
Witam, troszke juz czytam forum, jednak niedawno zdecydowalem sie zarejestrowac. Od 2 miesiecy REGULARNIE cwicze. Staram sie zrzucic 'daszek przeciwsloneczny nad panem parowka' :) Poki co efekt sredniawy zszedlem z 89 na 84 cm w talii. Bardzo prosilbym o porady i sugestie. Moja dieta przedstawia sie nastepujaco:
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 343
Jako ze redukcja to:
kcal - 1716
bialko - 140g
tluszcze - 70g
wegle - 132g

No wiec menu przedstawia sie zasadniczo tak:
1.
mleko 3.2% 300ml
platki kukurydziane 30g

2.
KOKTAJL:
mleko 250ml
bialy ser, chudy 100g
mleko w proszku 20g
jogurt 100ml
jedno jajko

+
oliwa z oliwek zapijana mlekiem

3.
piers z kurczaka, bez skory 100-150g
warzywa z mrozonki - 150g

4. Ponownie koktajl z punktu 2.

5. 100g bialego sera i lyzka niskoslodzonego dzemu

WG. Dziennika Posilkow Vitalmax, we wszystkich zapotrzebowaniach mieszcze sie w normie +/- 5%.

Do tego dochodzi kilka szklanek zielonej herbatki.
Dodatkowo planuje wprowadzic Fat Burnera, ktory pomoglby mi troche zrzucic tluszczyku. Tutaj rodzi sie pytanie - kiedy i ile (1 czy 2 tabsy) jesc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 343
Cwicze 4-dniowymi cyklami: 3 dni siłki + 1 aero. Co rano A6W.
Trening wyglada tak:
1 dzien: klata, biceps, triceps
2 dzien: uda, lydki, grzbiet
3 dzien: naramienne, przedramie i rozpietki
4 dzien: zazwyczaj biegam, czasem skakanka

Zarowno moja dieta jak i trening opieraja sie tylko na tym, co wyczytalem na forum. W temacie jestem raczej zielony. Bardzo prosilbym o sugestie, ktore pomoglyby mi w optymalizacji dietki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 343
Teraz cos o mnie (przepraszam, iz post tak poszatkowany). Ogolnie moja postura przedstawia sie: caly chudy z oponka w pasie ;)

Płeć : Mężczyzna

Wiek : 19

Waga : 73

Wzrost : 176

Obwód klatki : 103

Obwód ramienia : 32

Obwód talii : 84

Obwód uda : 53

Obwód łydki : 37

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej : ok22%

Aktywność w ciągu dnia : szkoła, siłownia/aero

Uprawiany sport lub inne formy aktywności : trening siłowy 5-6x w tyg, A6W codziennie, aero 1-2 x w tyg

Odżywianie : Zjem wszystko, jedyne ograniczenia to $.

Cel : tluszcz w dol, miesnie w gore =)

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów : Tak, bedzie fat burner.

Zmieniony przez - piotreeeq w dniu 2007-03-28 22:26:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1202 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17052
Mysle, ze powinienes zaczac cwiczyc cale cialo, a nie poszczegolne partie miesni, jezeli zalezy ci na szybkiej redukcji..
Haha, nie widzisz ****ka? Na allegro sa do kupienia niby cwiczenia powiekszajace

A tak powaznie..
Malo aero.. Mysle, ze mozesz sobie narazie odpuscic 6 i w miejsce tego wstawic je, oczywiscie 3razy w tygodniu. Ale jak lubisz to mozesz codziennie.. Jezeli nie masz rowerka, proponuje biegi w terenie.

Co do diety to niech sie wypowie ktos inny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 343
heh, 3 razy w tygodniu bieganie mysle, ze bedzie do zrobienia :) z szostki szkoda mi rezygnowac, bo juz w polowie jestem :>
A co z dieta? Czegos brakuje? Cos dodac? Ofkz, jako przedtreningowy sluzy kurczak, po treningu koktajl. Bardzo prosze o sugestie, gdyz ja kompletnie sie na tym nie znam. Bazuje jedynie na tym, co wyczytalem na forum i programiku w excelu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 201 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16516
Wątpie żebyś miał 22% tłuszczu będąc 'cały chudy z oponką'... 22% to naprawde sporo tłuszczu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
pomysl o treningu silowym calego ciala , treningu hiit i aerobowym oraz o konkretnej diecie a nie pomylce
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Thyrotherm czy HMB?

Następny temat

Co lepsze??

WHEY premium