SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta - pomoc

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 959

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 164 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1349
Witam, mam 18 lat, 182 cm 73 kg wagi, prosiłbym o pomoc w ułożeniu diety, na obrazku poniżej wrzuciłem (sorry za kolejność posiłków) mój przykładowy dzień, napiszcie co powininem zmienić. Chociaż tak jak mówie jest to jedynie przykład, bo oprócz śniadań i przekąski o 13 które jem zawsze takie same t oreszta jest bardzo zmienna. A jeszcze jest jedna sprawa nic nie wpisałem w rubryce obiad szkolny bo nie mogłem znaleźć dokładnie składników, zresztą nawet nie wiem dokładnie jakeie to są. Dajmy przykładowo dla wyobrażenia talerz rosołu i jakiegoś średniego schoabowego z ziemniakami i marchewką z groszkiem. Dodam jeszcze że często to jakbłko o 13 zjada mwcześniej czasem nawet o jakiejś 10 przed obiadem szkolnym. Z gory dzięki za rady pozrd.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Asior1
To mozę więcej płatków sypie bo by nie wystarczyło raczej. A dlaczego? mleka nie powinno się jeść czy co?
@up W takim razie co to znaczy zdrowe?
same złożone wegle i nieprzetworzone żarcie czy co?

to znaczy weź przeczytaj to co napisał Tomq kilka razy i postaraj się przetworzyć.Jak coś masz zbiór linków w dziale - tam są artykuły dotyczące redukcji. Poczytaj.
Skleć na nowo dietę i wklej ją tu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 164 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1349
zapomniałem dodać że moim celem jest redukcja z około 18%bf do <10%

Zmieniony przez - Asior1 w dniu 2013-01-21 22:38:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
sniadanie-brak zrodla bialka, minimum 2-3 jaja bym dorzucil
przekaski bym darowal, po co podbijac cukier sobie miedzy posilkami?
obiad? co tam bedzie?
kolacja-git, tylko marchew daj na surowo
miedzy treningowy-klapa totalna, do wymiany
przed treningowy j/w zapomnij o pierogach na redukcji

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 164 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1349
czyli sądzisz że oprócz tego co jem powininem dołożyć jajka? z tym że jest problem bo ja ich już nie zmieszcze :D moge ew zjeść mniej płatków do tego 500 ml mleka. To jabłko jako przekąske mam darować sobie? głowdny się robie zywkle i musze coś zjeść, pozatym ostatnio jadam je o 10 przed obiadem szkolnym na ktorym nie mam nic do powiedzienia i jem co dają :/
a co proponujesz na przedtreningowy i międzytreningowy? (między treningami 1h przerwy), dodam jeszcze że kolacja to też potreningowy jednocześnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
ogolnie jest lipa

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 164 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1349
Tzn? Co powinienem zmienić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
"sniadanie-brak zrodla bialka, minimum 2-3 jaja bym dorzucil
przekaski bym darowal, po co podbijac cukier sobie miedzy posilkami?
obiad? co tam bedzie?
kolacja-git, tylko marchew daj na surowo
miedzy treningowy-klapa totalna, do wymiany
przed treningowy j/w zapomnij o pierogach na redukcji"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
musisz zmienic te posilki by byly zdrowe, a nie pierogami sie zajadac

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 935
po co az 500 ml mleka na śniadanie ? z 250 do płatków chyba wystarczy. Tak przynajmniej uważam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 164 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1349
To mozę więcej płatków sypie bo by nie wystarczyło raczej. A dlaczego? mleka nie powinno się jeść czy co?
@up W takim razie co to znaczy zdrowe?
same złożone wegle i nieprzetworzone żarcie czy co?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 935
500 to sporo zapcha ci żołądek jak nalejesz mniej mleka to i jajka zjesz do tego bo bedzie miejsce
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta do oceny + ogólne podejście

Następny temat

trening domowy

WHEY premium