SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

trening domowy

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 515

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 24 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 299
Witam. Mam 17 lat (od wczoraj) i mam zamiar zacząć ćwiczyć w domu ponieważ nie mam blisko siłowni. Mam trochę masy więc teraz przydałoby się rzeźbić. Prosiłbym Was o ułożenie jakiegoś planu ćwiczeń na rzeźbę. Czytałem trochę i forum i kilka numerów MH i nadal nie mogę nic wymyślić. Przyrządy jakie posiadam to :
1).ławka łamana z możliwością ćwiczenia nóg.
2). Hantle 4Kg obciążenia x2
3). stojaki na gryf
4). Dylemat. Mam możliwość kupić gryf olimpijski (sr.50mm długość 150cm./180cm w podobnej cenie 230zł. jaki polecacie?) bo mam do tego gryfiku obciążenia +100KG lub Gryf gwintowany za polowe ceny bez obciążenia. i tu nie wiem który sie bardziej opłaca. Pomóżcie jeszcze w tej kwestii
.
.
I ostatnie.
W swojej diecie co muszę uwzględnić? białko? tłuszcze?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3754 Wiek 1 rok Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 49667
Masz zgromadzone obciazenie na gryf olimpijski? Wiec llepiej kup olimpijski :) lawka moze byc regulowana a nie lamana :) w diecie musisz uwzglednic bialka, tluszcze i weglowodany, tematy podwieszone w dziale odzywianie czekaja. Wypelnij ankiete i najlepiej dodaj zdjecie bo duzo ludzi tu chce rzezbic tluszcz nie majac masy miesniowej :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 24 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 299
mam obciążenie na Gryf Olimpijski. A jakiej dlugości? 150cm czy 180cm?

Wzrost -177cm
Waga - 75kg
Obwód klatki - 109cm
obwód bicepsa - 34cm
Ograniczenia żywieniowe (uczulenia, choroby)- nie
Stan zdrowia - dobry
Możliwosci finansowe - umiarkowane
Cel/problem/opis - Rzeźba

Zmieniony przez - lejtos w dniu 2013-01-21 23:54:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 8246 Napisanych postów 150121 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1188037
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta - pomoc

Następny temat

Dieta do poorawki - pomoc

Fruzelina