SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta Sportowca (niedziela)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2373

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 315 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9837
wpis z dzisiejszego dnia, przed jutrzejszym pływaniem 300m kraulem 10:30 rano 3 jajka (dieta sportowca odpoczywającego w niedziele)
Śniadanie 12:30
Makaron 100 g
warzywa 70 g
kurczak 150
NEsta zielona herbata

Obiad 17:30
Schabowy 150g
Ser 50g
Kulki ziemniaczane 150g
Kapusta gotowana 100g
Kawa
Podwieczorek
2 x Nalesniki z serem bita śmeitana +polewa

Kolacja 23:00
7 deys 288 kcal
Princessa 269 kcal
Pingui 143 kcal
Marcepan 277,5 kcal
Danio serek 114 kcal
Orzeszki ziemne 50g

MaM na tyle dobrze ze co zjem to spale na treningu pływania, recznej wieczorem siłownia
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
poczytaj coś więcej na temat diet w postach podwieszonych bo jak jeszcze śniadanie jest ok to reszta tragedia
daj więcej posiłków

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 315 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9837
Raz na jakis czas chyba nie zaszkodzi zjesc to na co ma sie ochote, ale podkreslam raz na jakis czas... Masakra nie chce mi sie isc pływać ale musze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 956 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13062
No to jak dajesz diete do spraedzenie to nie wypisujesz tego co bedziesz jadl raz na jakis czas tylko to czego bedziesz sie trzymal!!Ogolnie cienizna!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 315 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9837
nie napisalem ze bede to jadł to raz na jakiś czas tylko ze raz na jakiś czas dobrze odpocząć od zdrowego jedzenia, umnie z dieta jest cierzko bo czasami mam za******* pol dnia na jednym sniadaniu... uzupelniam tzn nie uzupełniam ale wcinam bialko aminokwasy i bcaa. zdaza mi sie po siłowni zjesc tylko batona proteinowego, ogolnie znam swoj organizm i wiem co i ile mam jesc by przybrac na masie... planowalem taka diete ale szkola nie pozwala a treningi tym bardziej. Najlepsze jest to ze jak przestaje trenować to automatycznie waga idzie w gore(nie trenuje jak jestem chory :P) ale na siłownie 3x w tyg chodze i czasami po 2h bo kocham to uczucie gdy miesnie są spompowane i gdy siła idzie do przodu, i nic juz nie poradze kocham siłownie i sztuki walki. Jak nie chodze na siłke to na kick boxing i odwrotnie... Niedaje rady jesc o tych samych porach co np 3-4h :( zazdroszcze takim ludzia tego ze maja na to czas...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1777 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29465
każdy trenuje, ma szkołe znajomych itp, itd... Walcz ****a !!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy można zjeść za duże śniadanie?

Następny temat

Dieta tłuszczowa CKD + HIIT

Wiecej