SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta Jankes

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1348

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 690
Witam chciałbym dać dięte do oceny, waże 54 kg i mam 174 cm wzrostu. mam 15 lat;]

posiłek 1 - 250 gram płatków owsianych, 25 gram rodzynek, 1 banan
posiłek 2 - jajecznica z 4 jaj, 3 kromki chleba
posiłek 3 - 150 gram piersi z kurczaka, 150 gram ryżu, warzywa
posiłek 4 - 100 gram ryżu ze śmietaną
posiłek 5 - płatki corn flakes na mleku

DO tego kupiłbym jakąś odżywkę Gainera albo coś =)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Weź gościu ! Po pierwsze to ma mało wspólnego z dobrą dietą, po drugie wogóle nie rozpisane porządnie, a po trzecie poczytaj posty podwieszone !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1056 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25143
posiłek 1 - 250 gram płatków owsianych, 25 gram rodzynek, 1 banan ------pełnowartościowego źródła białka brakuje
posiłek 2 - jajecznica z 4 jaj, 3 kromki chleba
posiłek 3 - 150 gram piersi z kurczaka, 150 gram ryżu, warzywa
posiłek 4 - 100 gram ryżu ze śmietaną -------śmietane wyrzuć, daj np. rybę jakąś
posiłek 5 - płatki corn flakes na mleku -----byłbym za tym, żeby zamienić ten posiłek na jakis inny pełnowartościowy
posiłek 6 - twaróg, z czymś



Studensky czemu tak mówisz?

Oko za oko, ząb za ząb,...

A czemu dupa jest za pieniądze

kkoksiarz: "gdybym wrzucił jakieś czyste białko to efekty były by bardZiej zauważalne"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ponieważ, jak Jankes chce, żeby mu tą diete ocenili specjaliści, to powinien to pożądnie napisać: z zawartością skł. ożywczych i kaloriami oraz ogólnym bilansem dnia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1869 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6274
Oceniam składniki.
kicha:)
kazdy posiłek musi zawierac:
białko z aminokwasami rozgałezionymi(pełnowartosciowe)-mieso(w kolejności wołowina, ptaki, wieprzowina),ser,ryba,jajka
zdrowe tłuszcze: oliwa z oliwek(virgin),olej lniany, orzechy, rzepakowy, nasiona, ******ły-poczytaj jest tego w brud!
ww-ryz kasza makaron(ale jajeczny razowy a nie mąka z woda) chleb razowy
unikaj tłuszczy okołotreningowo i czytaj forum wszystko co Cie nurtuje nurtowało juz kogos zapwne wiec uzywaj buttona "szukaj"
pozdro 600kcal

Praktyk nie teoretyk, f***'ty nie bzdety

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 690
NO sory, ale z tego co widziałem inne diety sprobowałem ułożyćswoją, jeśli możecie dajcie jakąś dietę podobną do mojej a jak nie znacie to ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1056 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25143
Ja ci napisałem co i jak. Teraz tylko ustalić dokładnie składniki i wage poszczególnych elementów. Myśle że 6 posiłków starczy.

Oko za oko, ząb za ząb,...

A czemu dupa jest za pieniądze

kkoksiarz: "gdybym wrzucił jakieś czyste białko to efekty były by bardZiej zauważalne"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Poprosze o ocene diety i porade.

Następny temat

Dieta do oceny.

WHEY premium