SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta 15 latek

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1726

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 199
Witam mozecie mi ulozyc diete na mase mam 15 lat, 178 cm wzrostu,68kg wagi, Bicpes 31 cm, Wycisk 88 kg.
Staz 1 rok Mam Mass xxl I nie wiem jaka dobrac dobra diete a pzeciez dieta to 80% sukcesu.Wiec prosze napiscie mi jakas diete z prostych składników...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 45 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2218
moze jeszcze za ciebie pocwiczyc, zrobic redukcje i mase pozniej
spędź 8-10 godz na czytaniu tematow podwieszonych inni spedzili miesiace na opisywaniu skondensowanej wiedzy na temat odzywiania, wstaw diete to sie poprawi
ale nie oczekuj ze ktos to zrobi za ciebie

pozdr ... wroc jak sie doksztalcisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1643 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16475
I daruj sobie tego gainera - uwierz mi jeszcze się tego cholerstwa w życiu najesz...
Póki co twoje zapotrzebowanie kaloryczne jest małe i można je spokojnie wypełnić z jedzenia więc gainery nie są potrzebne. Za kilka lat jak będziesz ważył sporo i nie będziesz w stanie zjeść tyle ile trzeba to się za to weźmiesz.
A poza tym Twój wycisk jest chyba z deczka zawyżony. Jeszcze nie spotkałem nigdy człowieka z 31 w łapie który wyciskałby więcej niż 60 na raz, sam mam teraz 40 i idzie ledwo koło 110(jednak klata to mój słaby punkt od zawsze na zawsze), więc coś Ci się chyba popaprało.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 213 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5607
s_poon dobrze mowi masz tyle tematow na temat diety wystarczy poczytac a napewno sobie ulozysz, pozniej mozesz ja wrzucic do spr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
za mlody jestes na diete poprostu jedz zdrowo,nie przetworzone produkty 4-6 regularnych posilkow,duzo warzyw nie odmawiajac sobie czasem przyjemnosci

dostosuj sie do 10 wskazowek zywieniowych a dietce na powaznie pomyslisz za 1-2lat

https://www.sfd.pl/10_wskazówek_żywieniowych-t315293.html
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 199
Dodam jeszcze jedno jak zaczynałem cwiczyc to wyciskalem 48 kg i zas zaczelem brac odzywki a z 3 miechy temu 200 mety i dla tego taki wycisk.....Ale chociaz powiedzcie co jes na mase ryz,ryby???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
chłopaku przeczytaj powiedzieli Ci koledzy wystarczy przeczytać

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 199
Doradzicie coś czy nie???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
doradzilem linka dostales poczytaj i jak chcesz to sie dostosuj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1643 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16475
Aha, 200 mety i wszystko jasne Po koksie to każdy jest cfaniak, ale na Twoim miejscu modliłbym się aby Ci się to nie odbiło w przyszłości przez koks w tak młodym wieku...
Osobiście przed koksem zawahałbym się nawet gdybym osiągnął genetyczne maksimum(o ile jest takowe)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 368 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3202
Jedz pasze modyfikowaną czy jak to się nazywa na tym ci dobrze pojdzie masa... po co ci dieta, metka dziala swoje

Nawet 100 tabletek mety nie zastąpi dobrej diety!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta do oceny..

Następny temat

Białko w diecie dla cukrzyka

WHEY premium