SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

17 latek, początki z siłownią i dieta

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1065

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 75
Cześć.

Bardzo dużo czytałem tematów na tym forum i myślę że jesteście w stanie mi pomóc. Pomimo tego, że czytałem sporo tych tematów to i tak nie jestem pewien co z sobą zrobić. Otóż mam 17 lat, 174 cm wzrostu oraz około 55 kg wagi. Jestem bardzo szczuply. Chciałbym się dowiedzieć jak WYRZEŹBIĆ ciało z poziomu takiego chudzielca jak ja. Chodzi mi o diete, oraz wspomagacze. Takich tematów jest tysiące, ale chciałbym poznać opinie na temat aminokwasów - jakie, oraz czy w moim przypadku to coś da?

Nie oczekuje, że za 5 miesięcy będę wyglądać jak pudzianowski. Chce tylko poprawić o jakieś 20 - 30 % swoją sylwetkę. Generalnie to chcę przytyć, ale żeby te mięśnie to mi bylo widać. Jakiś czas ćwiczyłem mięśnie brzucha i powiem wam szczerze że mi się udało. Mam jako taki kaloryferek, aczkolwiek klate i bicepsy mam nadal suche jak liść. Proszę was mniej więcej o opisanie od czego mam zacząc, jakie środki zaczac brać i co jeść. Dodam że do szkoly nawet kanapek nie biore, bo nie czuje ogromnego laknienia i mam bardzo szybkie spalanie materii.

Z góry dziękuje za każdy post.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 719 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3775
Tyje sie i to bardzo. Nikt nie mowi, ze nie mozesz ju nigdy zjesc slodycza, ale lepiej jesc jaknajmniej.

CZYTAJ a sie wszystkiego dowiesz.

Powodzenia.;]

Zmieniony przez - fizyczny w dniu 2012-12-02 22:56:02

"Fight And Never Surrender!"

Do zobaczenia na Mr Olympia, Crossfit games, 2 i 3 boju ;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 719 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3775
Za malo przeczytales jezeli piszesz takie rzeczy. W twoim przypadku zeby miec wieksze miesnie/obwody musisz jesc wiecej niz potrzebujesz zjesc. Oczywiscie jesc zdrowo. Dobre zrodla bialka , weglowodanow i tluszczy (napewno je znasz). Do tego oczywsice jakis trening, ale to juz nie ten dzial. Musisz poprostu powiekszac mase miesniowa.

Niema opcji nie wziac do szkoly kanapek i nie jesc przez 6 godzin.

"Fight And Never Surrender!"

Do zobaczenia na Mr Olympia, Crossfit games, 2 i 3 boju ;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2343 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 348761
Jak wyżej, z tym, że jeśli nie chce to nie musi jeść w szkole, nic wielkiego się nie stanie, o ile zje potem wystarczająco w domu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 719 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3775
Jezeli nie zje w szkole bo nie jest glodny to prawie oczywiste jest , ze po szkole nie zje jeszcze wiecej. Takze dobrze by bylo jednak cos do tej szkoly brac bo jest to dobrych kilka godzin i trzeba by bylo do "pieca troche podlorzyc zeby nie zgaslo". ;]

"Fight And Never Surrender!"

Do zobaczenia na Mr Olympia, Crossfit games, 2 i 3 boju ;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2343 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 348761
Niekoniecznie, może w szkole nie jest głodny, a w domu nadrobi kcal. Ważne, żeby zjadł tyle ile ma zjeść, a godziny czy przerwy miedzy posiłkami są już mnie istotne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 75
Dobrze. To teraz chłopaki podpowiedzcie mi ile jak na takiego szczypiora jak ja przypada kCal i jak zaczac swoj pierwszy trening?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 75
Oraz czy znacie jakieś dobre środki na wzrost apetytu, oraz na przyrost masy ciala.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2343 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 348761
Ile kcal możesz sobie policzyć różnymi, dokładnymi lub mniej, wzorami z forum, PoTreningu.pl czy innych stron.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 719 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3775
ile kal ? ciezko powiedziec bo tu musisz przyjac jakas startowa wartosc, obserwowac swoj organizm i wprowadzac zmiany. Kazdy jest inny i iciezko przewidziec zapotrzebowanie. Ale mysle, ze ok. 2500-3000 kal powinienes jesc na poczatek.

Co do treningu to zapraszam do dzialu trening dla poczatkujach, a jezeli niemasz dostepu do sprzetu "silowniowego" to dzial trening w domowych warunkach.

Co do wszystkie srodki na przyrost masy ciala znajdziesz w swojej lodowce ;] Na starcie nie potrzbujesz zadnych suplementow.

"Fight And Never Surrender!"

Do zobaczenia na Mr Olympia, Crossfit games, 2 i 3 boju ;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 540 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22802
Scareshow
Dobrze. To teraz chłopaki podpowiedzcie mi ile jak na takiego szczypiora jak ja przypada kCal i jak zaczac swoj pierwszy trening?


https://www.sfd.pl/Zapotrzebowanie_kaloryczne,_skł._prod._żywnościowych,_%_bf-t276436.html 

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 75
Żadnych aminokwasów ani nic? Przecież na sucho to raczej będą z tego nici? Rozumiem, że od razu wszystkiego mieć nie można, no ale nie chce też czekać sporo czasu na jakiś tam efekt.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na mase do oceny 80kg

Następny temat

Czy takie menu będzie odpowiednie? Proszę Was bardzo!

WHEY premium