SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta 10kg w 30dni

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3460

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33
Witam wszystkich mam problem z nadwaga :/ Mam 17 lat waze okolo 90kg przy wzroście 186cm . Chce schudnąć okolo 10kg :/
Moj problem to duze piersi i brzuch :/ wstydze sie chodzic w koszulkach bo mi odstaja piersi i wszyscy sie ze mnie smieja :/
Prosze o pomoc :/ Moze polecicie mi jakas diete ?
Troche zaczynam cwiczyc Brzuszki papki i hantlami no ale to nie wystarczy. prosze o pomoc fachowców :)
z gory dziekuje za odpowiedzi
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1033 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18821
poczytaj o diecie, wskazówkach żywieniowych i aerobach ... nie napalaj się na szybką utratę tłuszczu .. 10kg w 30 dni jest raczej niemożliwe

Moja poezja: http://www.sfd.pl/Tomik_poezjii_kulturystycznej_refluxxxa__-t372603.html

Nie samym chlebem żyje człowiek, ale i kurczakiem, który cenne białko zawiera !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 629
Ja polecam uzbroić się w cierpliwość. W 30 dni możesz stracić te 10kg, ale na pewno nie samego tłuszczu. Poczytaj podwieszone tematy o diecie i może trening domatora?
Czym się przejmujesz? Przecież teraz jest zima i dziewczyn na klate nie wyrwiesz
Nie przejmuj się, przestaną się smiać jak będziesz wyglądał lepiej niż oni i nawet zaczną się pytać jak to zrobiłeś. Odstające piersi, to ginekomastia lub lipomastia. Jesteś jeszcze w fazie dojrzewania, więc spoko.
Na początek odstaw słodycze, napoje gazowane i zacznij się ruszać(tylko nie zaczynaj za ostro, bo się zniechęcisz).
Aha i wypełnij ankiete, bo taki jest regulamin. Któryś ze specjalistów działu na pewno Ci pomoże ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
nie ma jak Ci pomoc, bo nie posiadasz zadnej wiedzy w tym temacie, ktora moglibysmy Ci usystematyzowac
poczytaj troche nasz dzial

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Usunięty przez Morales_37 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27

martusia

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Alternatywa dla....

Następny temat

duzy problem

WHEY premium