SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2980

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
podwieszam


Zmieniony przez - Don Garcia w dniu 2005-07-03 08:31:50

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 382 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25891
Kasza gryczna mi kiedyś też nismakowała bo jadłem ją bez żadnych przypraw ale ostatnio zaczełem dożucać do niej(podczas gotowania)troche wegety i uwierz, niebo w gębie.Do tego twarożek lub pierś z kurczaka i mamy konkretny posiłek potreningowy

Sikając z wiatrem idziesz na łatwiznę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6271 Napisanych postów 76034 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754872
Tran podziel na dwie porcje, dodaj warzywa i moze byc.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
a w jakich posiłkach najlepiej zażywać tran ... I sniadanie i ?? na opakakowaniu pisze ze 3x2 tabs... rano zazywam dwie ... no własnie tylko rano zarzywam bo potem opieram sie na oliwie z oliwek... której itak nie jest za wiele ... Może dorzucić jeszcze w 2 sniadaniu tranu ?? czy w posiłku po treningowym ?? ... tak ze 2 razy w tygodniu zamieniam tunczyk na Makrele wędzoną... Warzywa dodam jak porponujecie ...

Pozdro i dzieki
za to życze duzych przyrostów

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6271 Napisanych postów 76034 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754872
Co to jest za tran? Pewnie max 350-500mg w kaps, wiec daj rano 10 i np na obiad lub kolacje 10 kapsow. Nastepnym razemu kupuj w plynie lub po 1000mg.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
elastyczne 350mg

a co do tej diety to mam pytanie .... czy w dni nie treningowe tak samo jesc czy nieco mniej ???

Przewaznie w dni nietreningowe z tych posilków dwóch przed treningiem i po treningu robiłem jeden ... Jak radzicie ??

Pozzzzzdro


Zmieniony przez - Don Garcia w dniu 2005-07-03 21:11:39

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6271 Napisanych postów 76034 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754872
Taks amo tylko nie dawaj tych ww prsotych lub carbo po treningu.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
ołki dołki boss

Pozdrawiam DOmer

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 114
mam pytanie a z jakiego kalkulatora korzystałeś? możesz podać stronę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
nie miałem zadnego kalkulatora... kierowałem sie podwieszonymi postami...
post "Robimy mase-fakty nie mity ... " tam było podane jak obliczyc swoje dzienne zapotrzebowanie
było to bodajże tak ...
Waga * 24h * dzienny wysiłek(nie wiem jak to nazwać)= dzienne zapotrzebowanie

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta redukcyjna

Następny temat

waga

WHEY premium