SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Delicious Whey Protein - OPINIE

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 78924

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wszystkich białek ceny podnieśliście? czy o dziwo tylko tego produktu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
ja wiem jak jest rowniez na pulka w sklepie w ktorym czasami sprzedaje ... a czemu firmy tak robia to juz nie wiem bo nie produkuje ale wiem ze zmiany sa widoczne na pulkach tydzien temu siedzialem kilka dni za kumpla wiec widzialem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10047
Kupiłem to (moge juz teraz nazwac) badziewie, po kilku latach jedzenia wg mnie świetnego produktu Ostrowia WPC 80, z ciekawości dla porównania. Smakuje jak ostrowia naturalna z dodatkiem sztucznego smaku wanilii i jest obrzydliwie słodkie. Mój fatalny błąd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 9662 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 91756
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3987 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19056
podaj gdzie kopiłeś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10047
Nie chce tu robić nikomu antyreklamy, kupiłem w jednym z punktów PBC. Być może zbyt wiele oczekiwałem od smaku po tylu reklamach tego produktu, chociaż nigdy nie sugerowałem się smakiem przy kupnie odżywki, jadłem już wiele gorszych, kupiłem ze względu na świetny skład, to dla mnie najważniejsze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2187 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9227
Wielokrotnie powtarzałem, że skład jest najważniejszy, ale nigdy złego słowa nie mogłem powiedzieć o smaku odżywek hi-tec.

Get fit...
Be fit...
Stay fit!

www.zostanfit.pl
www.my-gym.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
nie sadze ze kupowales patrzac na jakosc skoro wymieniles ten produkt ktory bardzo dlugo spozywales ....ja siedze w tym temacie i mam bardzo duzo znajmoych ktorzy prowadza sklepy i siedze w tej branzy przeszlo 15 lat.. i co nie co wiedza o jakosci odzywek (smaki to jak wiadomo kwastia gustu wiec nie ma co polemizowac) co do ostrowi kazdy zawsze mi powtarzal to samo jakosc = cena
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 252 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9158
Witam,mam pytanie czy można dalej kupować to białko w pakietach??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
jezeli chodzi ci o packmanie to tak... po prostu cena jednego opakowania w detalu sie zmienila ty po prostu masz rabat od 4 produktow
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

OFERTA PRACY - KLUB FITNESS

Następny temat

Hi Tec Vitamin A-Z - pytanie o ilość

WHEY premium