SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Delicious Whey Protein - OPINIE

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 78862

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4 Napisanych postów 2187 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9227
Oczywiście to nic złego i można tak robić, ale ja białko piję tylko z wodą.

Get fit...
Be fit...
Stay fit!

www.zostanfit.pl
www.my-gym.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
no kazdy ma do tego prawo ja oczywiscie jak jestem podczas jakis przygotowan to tez uzywam wody ale poza sezonem pije odzywki ze smakiem z mlekiem bo jadam rozne posilki wiec nie przesadzam w tym ze w mleku laktoza bo jak zjem pizze to nie trzeba mowic jakie to smieci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 121 Napisanych postów 1039 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 31321
Dzisiaj doszła paczka, a w niej m.in. białeczko :D smak marcepan bo o 40 dyszki tańszy od innych:P nie lubię marcepanu, ale ten mi podszedł :) nie wiem jak to ująć, ale smak jest taki "głęboki" :D

Zmieniony przez - sHarkYy w dniu 2011-01-11 21:40:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 319 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7556
ja otowrzyłem kolejną puche, tym razem nut mix
smakuje jak wafle orzechowe ;) świetnie smakuje zarówno z wodą jak i jako dodatek do twarogu czy serka wiejskiego :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
co do smaku marzepanu to jeszcze masz to wrazenie ze jak otworzysz shaker to tak jak bys mial przed nosem makowca???? hahahha ja tez go w miare polubilem chociaz ciastko jak i orzech jest znacznie lepsze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 121 Napisanych postów 1039 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 31321
No Tomek dokładnie tak, pierwszy raz widze taki smak i taką rozpuszczalność i teraz jest moim nr. jeden :D i pewnie teraz tylko tego białeczka bedę używał, bo i cena 150 za inne smaki nie jest straszna a skład b.dobry :)

Zmieniony przez - sHarkYy w dniu 2011-01-12 21:05:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
dokladnie mysle ze jest to swietne polaczenie smak cena jakosc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 121 Napisanych postów 1039 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 31321
No i mi się bardzo puszka podoba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 390 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6418
mam smak kokosowy i bardziej kojarzy mi się z waniliowym. Z zimnym mlekiem te białko smakuje świetnie!
Nie wiem jaki smak wybrać jak skończek kokosik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3987 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19056
polecam NUT MIX jest luks:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

OFERTA PRACY - KLUB FITNESS

Następny temat

Hi Tec Vitamin A-Z - pytanie o ilość

WHEY premium