SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Delicious Whey Protein - OPINIE

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 78860

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 390 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6418
Spróbuje nut'a

Miałem też kila porcji double chocolate i jak dla mnie to nic specjalnego,coś jakby za mało słodkie kakao - nie dla mnie:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
wiesz ja ogolnie nigdy za czekoladowymi smakami nie bylem wiec tez raczej tego nie zamawiam .. ale z tego co wiem bardzo duzo ludzi lubi czekolade .... duzo sie sprzedaje odzywek czekoladowych pamietam jeszcze z czasow jak bylem sprzedawca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 390 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6418
czekolada jest najpewniejsza w smaku a np. po tropical punch nie wiadomo czego się spodziewać:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3987 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19056
Ciągle czekoladę to się znudzi, zawsze można spróbować innych smaków
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 319 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7556
"czekolada jest najpewniejsza w smaku a np. po tropical punch nie wiadomo czego się spodziewać:)"

jak niespróbujesz to się niedowiesz :)
ja mam zamiar tropicala zamówić jak skończy mi się nut i chocko ;]
bo nieukrywam sam jestem bardzo ciekawy jak smakuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 390 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6418
ja tez jestem ciekaw jak smakuje każdy smak ale są też, którzy wolą nie ryzykować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
ale co to za ryzyko skad wiesz ze masz gust jak ktos kto ci poleci... ja lubie marzepan a moj kolega wogole i nie tylko jezeli chodzi o odzywki ale o wytroby cukiernicze batony itd... wiec najlepszym wyjsciem jest sprobowac nawet zamowic z kims inne smaki i sie wymienic jezeli nie chce sie ryzykowac za kazdym razem .....
co do tropical punch moge powiedziec ze smak zblizony jak dla mnie do lodow mango
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2992 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 41803
NIESTETY SIE ROZCZAROWALEM

mam trzecia puszke delisious whey. Pierwsza - double choco shake czy jak to tam super hiper pycha rewelacja

drugi byl kokos - rowniez masakrycznie dobry.

zamowilem trzecie - ponownie ten sam co pierwszy (czekolada) i co? Rozczarowanie. Proch ma inna konsystencje, inny zapach taki jakby mączny, inna rozpuszczalnosc(gorsza! robia sie gluty na sitku szejkera) no i inny smak.

czy zmienialiscie recepture?

dodam,ze kupuje zawsze w jednym i tym samym renomowanym sklepie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3987 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19056
nie ma zmiany receptury jest ten sam produkt z tym samy składem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2992 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 41803
to co bedzie powodem zmiany praktycznie wszystkiego?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

OFERTA PRACY - KLUB FITNESS

Następny temat

Hi Tec Vitamin A-Z - pytanie o ilość

WHEY premium