SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Delicious Whey Protein - OPINIE

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 78904

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8678 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160898
i czemu nut mix taki okropny w smaku?

...:::Every Dream Has A Beginning:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 957 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26506
czekamy z niecierpliwoscia, tymbardziej ze konczy mi sie aktualnie pucha i wypadalo by cos kupic, jesli smak bedzie normalny ;P

Jeszcze będzie czas - by odpoczywać ... YESSSS

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
nut mix okropny to mnie zaskoczyles bo czesto pisali ludzi tutaj jako faworyta swojego... ciezko np polubic marzepan jezeli ktos go nie lubi w slodyczach itd.. ale ciastko z kremem mozesz smialo brac jeszcze nie widzialem negatywnej opinii...teraz obecnie pije drugie opakowanie wanilii....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 9662 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 91756
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Co do Nut-Mix to czytałem, że lipa, ale ostatnio był na półce tylko on i marcepan (którego jadłem i szału nie robi, ale ujdzie), więc wziąłem orzechy i dla mnie rewelka!

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
no ale to zawsze tak bedzie bo kwestia gustu jeden narzeka jednemu smakuje tak bylo nie tylko w prszypadku tej odzywki ale kazdej innej nawet jak smak tylko standart byl czek. trus. i vanilia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 580 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14495
NIe miałem szansy spróbować tego białka ale słyszalem od znajomego że smakowo super.
Postaram się załatwić jakąs próbkę od niego to zdam relacje/.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
no ale napiszesz to co kazdy tylko smak... a naprawde to jest sprawa drugorzedna.... tym bardziej ze jak tobie bedzie smakowac innemu nie musi ...
lepiej niech kolega sie wypowie o jakosci jezeli juz dluzej stosuje to bedzie lepsze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8678 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160898
kazdy smak procz 3 pierwszych ma taki sam sklad i zawartosc bialka 80-85?

...:::Every Dream Has A Beginning:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
nie rozumiem tego pytanie jezeli jest odzywka to tak samo moze byc roznica np2g wegli w 100g ze wzgledu na to ze jeden czy drugi jest slodszy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

OFERTA PRACY - KLUB FITNESS

Następny temat

Hi Tec Vitamin A-Z - pytanie o ilość

WHEY premium