SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dawkowanie HMB

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 41213

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 416 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5212
Witam
Co sądzicie o dawkowaniu HMB 6 gram dziennie?
Mam 300 mega capsow Olimpu, co wychodzi na 50 dni suplementacji (nie wykluczam, ze dokupie więcej). I tak na święta musialbym przerwać suplementacje (przy 3 gram dziennie starczy na 100 dni).
A tak będzie to dobry dodatek do CreaFusion i odzywek.
PS. Jak to brać? 3 razy dziennie po 2 kapsy? (rano, popoludniu, na noc)
z gory dzieki :)
odwdziecze sie sogami
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160362 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234145
american123
Fajnie opisaliście dawnowanie biorę hmb 770mg na kapsułke dwie 4x dziennie przed sniadaniem, przed i po treningu i przed snem. To są początki z hmb wiedz o efektach napisze później. Powiedzci mi jak wygląda dawkowanie w dni nie treningowe



Zmieniony przez - american123 w dniu 2019-03-12 07:41:24



tak samo, daj dawke w 3-4 porcjach na dzien i styka
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 475 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2133
Zobacz na opakowanie i bierz zgodnie z nim. Takie dawkowanie jest dobre i wystarcza, nie ma potrzeby brac wiecej ani mniej..

DAWAJ SOGA
1

-[][][]-------------[][][]-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1863 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15456
W przypadku OLIMP MEGA CAPS nie powinieneś brać więcej niż 3-4 kapsułek dziennie (jedna kapsułka to 1250g) gdyż nadmiar po prostu się zmarnuje.
Najlepiej brać rano po przebudzeniu 1 capsa, bezpośrednio po treningu 1-2 capsy i przed snem 1 caps.
W dni nietreningowe bierz tak jak w treningowe tylko ta po treningu powinna być gdzieś między posiłkami.
Pamiętaj aby popić tabletę wodą
pozdrawiam
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 416 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5212
Dam Ci soga ale nie o takie wypowiedzi mi chodzilo, od dawna wiadomo, ze niektorzy nawet biorą 10 gram hmb dziennie!

Proszę o wypowiedzi osob, ktore tak braly.

A co do HMB Olimpu, zawiera ono 1000 mg czystego hmb w kapsulce, reszta to wapn, wiec przy 6 kapsach wychodzi 6 gram.
Nie musicie mi pisac, zebym bral tak jak na opakowaniu
Wiele osob przyjmuje wieksze dawki z dobrym skutkiem i wlasnie chcialbym sie dowiedziec od nich szczegolnie jak to jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
w kaps jest 1g hmb

ja bym tam nie brał wiecej niz te 3g
jak ma zadziałac to zadziała
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 475 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2133
tzn pomogl bym ci bardziej ale ja z przekonania stosuje tylko w plynie.
Napisalem zebys bral na podstawie etykiety na opakowaniu poniewaz ja zawsze dawkuje tak jak na opakowaniu i jestem zadowolony.

-[][][]-------------[][][]-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 249 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4249
Bralem ja z kreatyna rownoczesnie w iloscia 3 kapsy czyli wychodzilo 3 gramy hmb, i powiem ze swietna rzecz z kretka, tyle ze nie wiem czy sama kreta dzialala tak na mnie, ale bralem wczesniej sama kretke i nie bylo tak dobrze , powiem tak nie zaluje ze kupilem ja, dobry wybor
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Bierz poprostu 3gramy 1 rano, 1 po treningu i 1 przed snem jak juz chcesz konicznie wiecej to mozesz wziasc jeszcze jeden i wtedy przed treningiem wiecej nie ma sensu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 258 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5015
a ile przed snem brac HMB? (chodzi mi o czas ile przed pójsciem spać)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 8967 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 48014
ludzie brali wiele wiecej niz te 3g(m.in.polscy kulturysci) wiec jak chcesz odczuc jakies dzialanie to walnij duza dawke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
nie widzę sensu stosowania dawek powyżej 3-4g
K3ho czy mamy do czynienia z zawodowym kulturystą?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak dawkować??

Następny temat

CYKL - Dawkowanie

WHEY premium