SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

David Haye vs Dereck Chisora 14 lipca ?

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 21023

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4225 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 23583
Coraz bardziej się zastanawiam, czy ta szopka po walce Kliczki z Chisora w wykonaniu niggersow to nie byl freak show na powiekszenie apetytow na ich walke. Tylko ta krew mi nie pasuje, ale moze to byl wypadek przy udawaniu

Pozdrawiam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1916
moim zdanem haye sie przymierzal do vitalija i chcial podgrzac atmosfere, a ze wyszla bojka z chisora to mozna bylo to wykorzystac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4225 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 23583
Czemu po Adamku od razu tak nie zrobil, tylko dopiero po Chisorze ? bo z Adamkiem vitek byl jak Terminator, a z Chisora calkowicie na odwrot i czarny lis wyczul swoja szanse.

Zmieniony przez - Klejcun w dniu 2012-05-18 23:46:39

Pozdrawiam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 163 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8073
Chisora już z Licencją
Wczoraj Dereck Chisora (15-3, 9 KO) odebrał licencję Luksemburskiego Związku Bokserskiego. Wobec tego, główny problem przed walką z Davidem Hayem (25-2, 23 KO) wydaje się być rozwiązany. Pojedynek brytyjskich łobuzów wagi ciężkiej odbędzie się 14 lipca na stadionie West Hamu United. Stawką będą tytuły WBO International i WBA Intercontinental.

Wszystkie szczegóły zostały już usankcjonowane przez władze luksemburskiej Federacji.

- Miałem wiele propozycji otrzymania licencji z innych zakątków świata, ale postawiłem na Luksemburg. Ten kraj mnie szanuje, jest przychylny i przyjazny dla ludzi. Chcę, żeby Luksemburczycy byli ze mnie dumni – powiedział "Del Boy".

Przed odbiorem niezwykle ważnych dokumentów Chisora wybrał się do jednego z miejscowych gymów, gdzie rozmawiał o swojej karierze i udzielał rad trenującym tam zawodnikom.

- Dereck jest wspaniałym mistrzem i stał się bohaterem Luksemburga po tym, jak odwiedził jeden z naszych gymów. Pomagał wielu bokserom, wspierał ich cennymi uwagami i wskazówkami. Jesteśmy pewni, że Chisora nie zawiedzie naszego kraju. Będzie wychodził do ringu jako Czerwony Lew Luksemburga [Lew jest symbolem kraju, widnieje w godle narodowym przyp. red.] – mówił zachwycony Sekretarz Luksemburskiego Związku Bokserskiego, Tony Tiberi.



Więc dojdzie do walki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 4191 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44168
u buków dobry kurs na Chisorę
David Haye v Dereck Chisora 14/07/2012 21:00 CEST

1.333 do 3.50

zastanawiam się czy nie postawić na Chisorę :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2413 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20417
Im bliżej walki jestem co raz bardziej pewny, że Chisora go znokautuję. Nie lubię Haya jeszcze bardziej niż Chisory :)

"Ten, kto nigdy nie upadł, nie wie, jak się podnieść" - Fedor Emelianenko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1916
twoja pewnosc jest irracjonalna i nie bedzie miala pokrycia w rzeczywistosci hehehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17630
David Haye aka Hayemaker / też nie wiem na kogo postawić... hm.

G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2413 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20417
ja po ostatnich sytuacjach z manym i royem nie stawiam już wcale na boks bo nie wiadomo co jest 5 akutlanie :)

"Ten, kto nigdy nie upadł, nie wie, jak się podnieść" - Fedor Emelianenko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 583 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8439
Uważam, że Chisora musi znokautować Haye, bo na punkty tego nie wygra. Trzeba pamiętać o tym, że Haye ma walczyć z Kliczko pod koniec roku, a nie trzeba mówić jak ewentualna przegrana Haye odbije się na marketingu tej walki... Sędziowie nie dadzą zrobić Haye'owi krzywdy. Teraz pytanie, czy Chisora ma szanse znokautować Haya? Bardzo bym tego chciał, ale ma bardzo małe szanse. Chisora jest silny fizycznie, ale jakiegoś super ciosu to on nie ma.
Sądzę, że Haye to wygra na punkty sprawiedliwie lub nie...

Chciałbym zobaczyć jak Chisora nokautuje Haya, ale marne szanse są na to.

Zmieniony przez - barnabas26 w dniu 2012-07-08 02:41:39
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening siły ciosu - rzucanie metalową kulą?

Następny temat

Trening pod boks

WHEY premium