SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

David Haye vs Dereck Chisora 14 lipca ?

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 21027

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4645 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16509
Jedna z lepszych walk tego roku...
Z racjonalnego punktu widzenia tak. Obaj agresywni, obaj się nie lubią, ale może zaważyć jeszcze forma Haye, która nie oszukujmy się pewnie osiadła na dnie, natomiast jeśli Chrisora utrzyma formę z walki z Kliczko, może być ciekawie. Wszystko zależy od przygotowania. Mam nadzieję, że obaj podejdą poważnie do treningów.

Dopóki walczysz Jesteś zwycięzcą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1293 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26774
'DZIWNE, ŻE CHISORA NIE PLUNĄŁ PRZEZ KRATĘ'

Zdecydowanie negatywne stanowisko wobec pojedynku Derecka Chisory (15-3, 9 KO) z Davidem Haye'em (25-2, 23 KO) zajął Władimir Kliczko (57-3, 50 KO), mistrz świata federacji IBF, IBO, WBA i WBO w wadze ciężkiej. Ukrainiec jest zdziwiony olbrzymim zainteresowaniem, jakim cieszy się zaplanowana na 14 lipca w Londynie walka Brytyjczyków. Zdaniem Kliczki nie powinno się pozwolić na jej organizację.

- Jaki przykład dajemy młodzieży? Im gorzej się zachowujesz, tym większą uwagę skupiasz i zarabiasz więcej pieniędzy. W Niemczech i Wielkiej Brytanii nie wydano Chisorze licencji i walka odbędzie się pod nadzorem związku bokserskiego z Luksemburga – śmiechu warte. Skąd taka popularność tego pojedynku? Ludzie lubią oglądać reality-show, to wydarzenie przypomina takie programy – mówi młodszy z braci Kliczków.

- Oglądałem fotografie Haye'a i Chisory, których na konferencji prasowej rozdzielała krata i zdziwiłem się, że Dereck nie plunął przez nią jak wielbłąd w zoo. Chisora od dawna znany jest z nienormalnego zachowania. Ostatnio policzkował na ceremonii ważenia, pluł i to w pojedynku na światowym poziomie – kręci głową bokser o pseudonimie „Dr Stalowy Młot”.

36-letni Kliczko najbliższy pojedynek stoczy 7 lipca na stadionie Stade de Suisse w Bernie. Przeciwnikiem Ukraińca będzie Tony Thompson (36-2, 24 KO) z USA. Będzie to rewanż za starcie z 2008 roku, które Kliczko wygrał przez nokaut w 11. rundzie.


Oj strasznie zazdrość przez niego przemawia Niech najpierw pomyśli jaki reality-show zrobił z "szybkim jak Tyson" Mormeckiem, zanim zacznie krytykować innych. Pamiętacie ten cyrk z wyjściem na ring na walce Włada z Mormeckiem ?

"Góra na którą się wspinasz, nie będzie widoczna dla publiki.. Ale i tak nie wolno Ci przestać się wspinać"

http://www.youtube.com/watch?v=qGGxEIWvOkM&feature=plcp

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4568 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34748



Witalij Kliczko na prezydenta Ukrainy !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2425 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9575
Ciemno już
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 54 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 676
przynajmniej będzie ciekawie, mam nadzieje że Haye wygra
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 735
a ja nie ; ) To będzie z pewnością bardzo efektowna walka, którą moim skromnym zdaniem wygra Chisora. Bardzo był bym z tego faktu zadowolony ponieważ pamiętam że jego walka z Kliczą w końcu przerwała fazę nudy w zawodowym boksie. Przed ich walką sądziłem że Dereck potrafi tylko gadać, ale jak się okazało ma naprawdę ciekawy styl (ma coś w sobie z Tyson'a) + bardzo fajnie porusza się po ringu. To oczywiście moje zdanie, mam nadzieję że nie zostanę obrzucony łajnem po tym poście :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4568 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34748




















Witalij Kliczko na prezydenta Ukrainy !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2425 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9575
Dobre wywiady ej kej ej hej mejke / Chisora jak się rzuci na niego haha, ale będzie show
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1054 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6563
o ile ktoś nie "zbojkotuje" tej walki..

"przegrywałem całe życie... dla tego odniosłem sukces"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 735
no to pozostaje tylko czekać, i liczyć że jeżeli walka się odbędzie to nigdy jej nie zapomnimy :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening siły ciosu - rzucanie metalową kulą?

Następny temat

Trening pod boks

WHEY premium