SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dereck Chisora vs Tyson Fury?

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4807

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469


"Jak ogłosił Mick Hennessy, kierowana przez niego grupa promotorska zdobyła prawo do organizacji pojedynku w kategorii ciężkiej, który z pewnością zelektryzuje kibiców boksu na Wyspach Brytyjskich. Przeciwko sobie staną uważani za świetnie rokujących, niepokonani na zawodowych ringach Tyson Fury (14-0, 10 KO) oraz Dereck Chisora (14-0, 9 KO).

- Mam przyjemność poinformować, że grupa Hennessy Sports uzyskała prawo do organizacji tej oczekiwanej walki. Jak przewidują przepisy, w ciągu dwóch tygodni ogłosimy datę oraz miejsce, w którym odbędzie się pojedynek - obwieścił Hennessy, promotor Fury'ego. Pierwotnie planowano, że promowany przez niego 22-latek wystąpi na dzisiejszej gali w Manchesterze, której głównym wydarzeniem będzie starcie Amira Khana z Paulem McCloskeyem o pas WBA w wadze junior półśredniej. Fury miał zmierzyć się z Hasimem Rahmanem, byłym dwukrotnym mistrzem świata w najcięższej kategorii, jednak Amerykanin nie podjął rzuconej przez Brytyjczyków rękawicy. Pięściarz tłumaczył się zbyt małą ilością czasu, jaki mógłby poświęcić na przygotowania.



Według Fury'ego nie ma ryzyka, że również Chisora (na zdjęciu) będzie chciał uniknąć konfrontacji. - Mój promotor zaproponował mu najwyższe honorarium w jego karierze. Jeśli zrezygnuje z walki, będzie to świadczyć o tym, że jest skończonym idiotą - nie przebiera w słowach rosły pięściarz (2,06 m wzrostu), obowiązkowy pretendent do walki o należący do Chisory pas mistrza Wielkiej Brytanii.

Pojedynek z 27-letnim "Del Boyem" wcale nie zapowiada się na łatwiejszą przeprawę dla Fury'ego niż odwołana potyczka z Rahmanem. "Del Boy" to niedoszły przeciwnik Władimira Kliczki, mistrza świata federacji IBF, IBO i WBO. Do walki Brytyjczyka z Ukraińcem miała odbyć się w niemieckim Mannheim, najpierw 11 grudnia ubiegłego roku, później 30 kwietnia bieżącego. Za każdym razem pojedynek odwoływano. Oficjalnie z powodu kontuzji mięśni brzucha 35-letniego Kliczki, nieoficjalnie w związku z negocjacjami mistrza świata w sprawie walki z Davidem Haye'em. Do unifikacyjnego starcia Ukraińca z czempionem WBA dojdzie 25 czerwca lub 2 lipca."

źródło bokser.org oczywiście

Jak myślicie, to może być kapitalna walka. Stawiałbym w niej na Tysona, ale nie jest to pewniak.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1840 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 73449
a mi sie tam walka podobala, wirtuozi techniki to nie sa, ale duzo emocji bylo w tym pojedynku. Moze tez je odczuwalem dlatego bo ogladalem ze streama na zywo, wyniku nie znalem to inaczej sie oglada walke

Chisora jest slaby jak barszcz, jedyne czym zaimponowal to tym, ze ma jaja i nie boi sie zaryzykowac, pojsc na calosc podczas walki, jak to mialo na przyklad miejsce w 10 rundzie, lubie takich zawodnikow Jednakze bokser jest z niego kiepski, slabe warunki do furego, brakowalo mu argumentow. Szkoda bo liczylem na niego

Co do furego to szczerze mowiac pierwsza walka jaka jego ogladalem, nie jest wcale taki zly, ale poczekam z ocena na jakas nastepna walke z kims wymagajacym. Ja tam bym ogladnal jego walke z wladkiem z prostego powodu, ze chcialbym zobaczyc w koncu walke braci z kims wysokim, kto ma lepsze gabaryty od nich gdzie bracia nie beda mogli korzystac ze swojego zasiegu, dlatego chcialbym widziec walki kliczko - fury, dymitrienko, valuev

ciekawe czy zgodnie z wczesniejsza zapowiedzia wlada fury dostanie walke o pas czy jednak wezmie arreole, wolalbym furego bo walka z arreola nic nie wniesie, to bedzie deklasacja

podobaly mi sie te prowokacje w ringu naprzemian jednego i drugiego

tygrum super filmik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4645 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16509
I znowu waga ciężka. Czemu nikt nie założył tematu chociażby z wczorajszego pojedynku Berto z Ortizem? Walka o mistrzostwo świata, obaj są świetnymi bokserami, bez większego faworyta przed walką, a do tego świetny pojedynek. A tutaj walka bez pasa, bokserzy bez większych osiągnięć, bez rekordów.

Dopóki walczysz Jesteś zwycięzcą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Po prostu myślę że ta walka może być ciekawa. Przepraszam mistrzu

Załóż temat o walce Berto z Ortizem a tu po prostu nie zaglądaj;) Zobaczysz, ulży Ci.

Zmieniony przez - Dremor w dniu 2011-04-17 12:15:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 193 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1315
Bo HW to wciąż, pomimo dużego obecnie kryzysu, kategoria królewska .
Przęcietny kibic woli oglądać wojnę dwóch facetów , a nie kogucików ważących po 60 kg...
Co do tematu to myślę,że Chisora da radę
Edit: Dodaj ankietę!

Zmieniony przez - GRoX.pl w dniu 2011-04-17 12:48:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 573 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4651
kiedyś HW było dobre,teraz nie nazwałbym tego syfu królewską kategorią...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 420
Obaj tyle samo walk.. Fury 1ko więcej.. ale postawiłbym na Chisore i zwycięzca tego po jedynku w przyszłym roku powiniem powalczyć o tytuł. Bardzo fajna walka czekam ;)

Roy Jones Jr. !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 773 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9531
Czemu nikt nie założył tematu chociażby z wczorajszego pojedynku Berto z Ortizem?

A sam nie mogłeś takiego tematu założyć?

A co do walki:
Dwaj krzykacze, w dodatku jeden damski bokser a drugi finishyourself puncher. Nie porywają mnie ci panowie...
Mój typ: Chisora na pkt

Zmieniony przez - LaRive w dniu 2011-04-17 15:04:47

Bardzo pożyteczną rzeczą dla niewykształconego człowieka jest czytanie zbioru cytatów

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4645 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16509
Przepraszam mistrzu
Wybaczam

A sam nie mogłeś takiego tematu założyć?
To był tylko przykład o wiele ciekawszych walk niż buma z faworyzowanym bumem. A poza tym ktoś mnie wyręczył.

Dopóki walczysz Jesteś zwycięzcą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 193 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1315
HW to jednak mimo wszystko HW , walki kogutów być może i są bardziej emocjonujące ale to wciąż walki bokserów o podobnej wadze do przeciętnego gimnazjalisty ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4645 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16509
No tak zapomniałem o podstawowym motto:
"Chłop poniżej 100 to nie chłop"
albo
"Dom trzeba stawiać na solidnych fundamentach, a masa to podstawa"
Czy coś z tym rodzaju

Dopóki walczysz Jesteś zwycięzcą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 135
Chisora mimo wszystko jest faworytem. Fury po za warunkami nie ma żadnych argumentów, a skoro Dereck chciał się porwać na takiego kolosa jak Władimir to napewno ma plan jak walczyć z wysokimi. Druga sprawa to Fury już przegrał no ale zrobili ewidentny wałek w jego strone. tam może być ko na Tysonie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Grzegorz Proksa vs Pablo Navascues

Następny temat

Andre Berto - Victor Ortiz. WBC półśrednia

WHEY premium