SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT rekompozycja eli

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 22293

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 127 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 33968
Kilka tygodni nie pisałam, bo też nie było za bardzo o czym. Prawie cały kwiecień, aż do Świąt Wielkanocnych męczyła mnie jakaś zaraza i nie chciała odpuścić. Do tego skumulowały mi się wyjazdy i każdy weekend spędzałam poza domem. Święta też były wyjazdowe; między Świętami i majówką @ się przyplątał, a potem już był wyjazd majówkowy (na cały tydzień) no i tym sposobem miałam ponad miesięczną przerwę od siłowni. Na wyjazdach jak to na wyjazdach jadłam to czym gospodarze częstowali albo w knajpie, do tego nie raz jakieś %% wpadły. Przez Święta też pojadłam różnych dobrych rzeczy no i efektem jest 3kg na plusie W sumie nie jestem zdziwiona, zamiast marudzić biorę się do pilnowania michy i treningów.
Podczas majówki w pierwszej części tygodnia były głównie spacery z powodu deszczowej pogody. Od środy do soboty mimo, że pogoda wciąż nie rozpieszczała udało się trochę pojeździć. Byliśmy na roztoczu i włóczyliśmy się po Roztoczańskim Parku Narodowym i okolicach. W sumie przez 4 dni 230 km na rowerze pękło, więc jak na otwarcie sezonu i niezbyt sprzyjającą pogodę całkiem nieźle. Tyłek skwierczał srodze (spodenki z pampersem mam tylko krótkie, a że było zimno to jeździłam po prostu w długich leginsach bez pampersa) i pod koniec nogi też już bolały nieźle. Ale ogólnie wyjazd bardzo udany, humory dopisywały, trasy piękne. Na koniec, żeby nie było tak różowo to wywaliło mi opryszczkę na ustach od zimna i ogólnego zmęczenia.
W niedzielę był powrót, w poniedziałek dałam sobie jeszcze dzień na regenerację, a we wtorek w końcu dotarłam na siłownię. Obciążenia były niewielkie, ale i tak spowodowały konkretne DOMSy zwłaszcza na nogach i klacie.

Trening 07.05.2019
1. Wykroki chodzone
4x16x8kg

2. Wiosłowanie hantlem
4x8x7kg

3. Przyciąganie linki dolnego wyciągu do brzucha
4x8x20kg

4. Pompki
4x7

5. Wyciskanie hantli nad głowę siedząc
4x8x7kg

6. Wyprost przedramienia w podporze na ławeczce
3x8x3kg

7. Uginanie młotkowe przedramion
4x8x5kg

8. Unoszenie kolan do klatki w podporze na przedramionach
4x10cc

Na koniec 12 min aerobów na wioślarzu. Dzisiaj po południu również planuję trening, a w weekend jeśli pogoda pozwoli przejażdżkę rowerową.
Wrzucam kilka fotek z majówki.













4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6529 Napisanych postów 36038 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679863
No to teraz po pierwszych treningach będzie bolało.
1

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12217 Napisanych postów 22074 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627826
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264580
jest las, są rowery, jestem na tak
1

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 127 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 33968
Night to prawda.. oj będę skwierczeć. Chłop od 2 dni mówi do mnie "babciu" bo łażę po mieszkaniu i stękam

Paatik, Nene - Roztocze jest super jeżeli chodzi o rowerowe wypady. Można i po lesie i przez pola. Trasy są różne, bardziej płaskie albo z wymagającymi podjazdami. Tak hardkorowych, po jakich Nene jeździła raczej nie ma, ale ogólnie polecam jeśli ktoś mieszka niezbyt daleko i szuka natchnienia na wycieczkę
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264580
mam 530km do Roztocza, tylko 27h rowerem bez przerwy i już jestem
szkoda, bo ładne tereny
1

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 127 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 33968
Wczoraj zgodnie z planem trening zrobiony. Trochę DOMSy dokuczały, zwłaszcza nogi, ale się rozgrzałam i poszło.

Trening 09.05.2019
1. Przysiad ze sztangą
10x20kg, 2x10x25kg, 8x27,5kg

2. Wiosłowanie sztangą
2x10x25kg, 2x8x27,5kg

3. Przyciąganie drążka górnego wyciągu do klatki
4x10x20kg

4. Pompki
4x7

5. Unoszenie hantli do boku
4x12x3kg

6. Wyciskanie francuskie sztangi łamanej
3x13x10kg

7. Uginanie przedramion ze sztangą łamaną
4x8x15kg

8. Spięcia brzucha leżąc
4x10cc

Na koniec 12 min aerobów na wioślarzu.
Micha pilnowana, jakoś tłuszczu przydużo wyszło (to przez żurek domowej roboty). Dzisiaj dzień bez treningu, jutro planuję iść na siłownię a w niedzielę na rower.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6529 Napisanych postów 36038 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679863
Żurku to i ja bym zjadł. Od czasu do czasu warto zrobić.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 127 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 33968
Mieliśmy z chłopem smaka i "chodził" za nami od dłuższego czasu. Ucięłam trochę węgli więc ostatecznie nie przekroczyłam jakoś bardzo założonych 2 tys kcal. Dziś będzie dalszy ciąg żurku, bo ugotowaliśmy duży gar

1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6529 Napisanych postów 36038 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679863
No żurek to tylko w dużym garze - w mały to nie wyjdzie .

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nie mam pojecia jak cwiczyc

Następny temat

Siłownia + Chodakowska

WHEY premium