SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT rekompozycja eli

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 22266

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 127 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 33968
I jeszcze kilka










4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 1573 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28464
Jak pięknie... <3

Kto ma cierpliwość,będzie miał, co zechce

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1443 Napisanych postów 2141 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 81408
Cudnie!

Take your dreams seriously.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Fotki niesamowite. Idealne na tło pulpitu w komputerze.

No i gratulacje z powodu zdanego egzaminu. Ustny też pójdzie. Trzymam kciuki.


Zmieniony przez - nightingal w dniu 2018-11-26 10:01:13

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Piękne foty. Jest czym ściany ozdabiać. :)

I gratulacje. Kciuki żeby ustny też był zdany. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 127 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 33968
Dziękuję za miłe słowa Widok był piękny, jeśli ktoś by się zastanawiał czy warto tak po nocy gdzieś włazić to zdecydowanie polecam. Już nawet nie po to żeby fotki robić ale tak po prostu podziwiać naturę. Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś powtórzymy taki wypad. Tapeta na pulpicie już jest, a jak zdam ustny to w nagrodę zrobię sobie puzzle na 3000 elementów z któregoś zdjęcia (jeszcze nie wybrałam z którego) i powieszę na ścianie
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 127 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 33968
Kciuki były chyba bardzo mocno trzymane, bo na egzaminie poszło mi bardzo dobrze. Losowało się 8 pytań i był czas przewidziany na to, żeby przygotować się do odpowiedzi. Na pierwsze pytanie odpowiedziałam w całości, przy drugim przerwano mi w pół zdania i kazali przejść do następnego i tak już było do końca. Zaczynałam swój wywód na dany temat, a komisja widząc, że 'kumam czaczę' nie czekała aż skończę tylko mówili że wystarczy i następne pytanie. Na koniec pogratulowali mi wiedzy i powiedzieli, że odpowiadałam najlepiej ze wszystkich zdających A trochę osób nie zdało niestety. Tak więc uprawnienia zdobyte, teraz czekam na uprawomocnienie się decyzji i oficjalne wręczenie Dobrze, że całe te ślęczenie nad książkami i przygotowania nie poszły na marne. Po południu było spotkanie w knajpie ze znajomymi i oblewanie sukcesu. Dzisiaj odpoczywam i ogarniam powoli domowe tematy, na które nie było wcześniej czasu. W weekend jeszcze trochę poświętuję z przyjaciółmi a od poniedziałku wracam na siłownię
5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264578
Gratulacje! to teraz jesteś kierownikiem robót?

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 127 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 33968
Dziękuję Nene. No jeszcze nie jestem, ale już mogę być. Albo inspektorem nadzoru
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264578
Oh... uwielbiam inspektorów nadzoru na budowie zwłaszcza tych czepialskich
1

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nie mam pojecia jak cwiczyc

Następny temat

Siłownia + Chodakowska

WHEY premium