SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT- Zachara

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 25989

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

22

Waga

57

Wzrost

168

Staż treningowy

2 tygodnie

Obwód pasa

85

Obwód klatki piersiowej

88

Obwód uda

57

Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często)

ćw domowe + 5 x w tyg 5 km szybkiego marszu

Ograniczenia żywieniowe (uczulenia, choroby)

brak

Stan zdrowia

zdrowa

Preferowane formy aktywności fizycznej

ćw domowe

Stosowane wcześniej diety (rozklad białko/ węglowodany/ tłuszcze)

dieta 1000 kcal

Możliwosci finansowe

średnie

Cel/problem/opis

po 2 latach diety tysiąca kcal z udziałem suplementów herbalifu, w ciągu 3 miesięcy wróciłam z wagi 52 do 57 - czyli klasyczny efekt jojo. Przez ostatnie 2 miesiące unormowałam swoją dietę i jem ok 1500 kcal, ale waga nadal stoi w miejscu. Od 2 tygodnie c
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 201 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2950
Ruda_29
W regulaminie znajdziesz treningi do wykonywania w domu


Przeglądałam te treningi, ale nie wiem, który, biorąc pod uwagę defekty, budowę mojej sylwetki, będzie najlepszy ? ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Każdy. To są treningi ogólnorozwojowe, wybierz sobie.

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 201 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2950
Znów mam pytanie do MĄDRZEJSZYCH, ktoś mi wczesniej napisał, że po treningu dobrze jest zjeśc jakiś owoc, a co jeśli trenuje po południu ? - pytam, bo spotkałam sie z opinia, ze owoce zjada sie tylko i wyłacznie do południa ze wzgledu na to, ze własnie wtedy trzustka jest najaktywniejsza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
zostaw temat dzielenia posiłków na po-treningowe, masz jesc zawsze porządnie i podobnie dzień w dzień niezależnie od tego czy trenujesz czy nie. Zwiększenie wrażliwości insulinowej mięsni po treningu w ogole na twoim etapie jest niezauważalne i nieistotne.
dieta +trening = sukces, nie kombinuj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 201 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2950
Dziś wprawdzie środa popielcowa, ale ja pościłam przez ostatnie 1,5 roku, więc znów się będę opychała jedzeniem do nieprzytomności:




Zmieniony przez - Zachara w dniu 2013-02-13 09:51:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 201 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2950
Normalnie pękam z dumy, bo co raz łatwiej jest mi układać dziennik ;D




Zmieniony przez - Zachara w dniu 2013-02-14 13:33:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
i git, teraz treningi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 201 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2950
obliques
i git, teraz treningi


no pękam z dumy.
Obli, do końca lutego wchodzą w grę tylko treningi domowe - doradź jakie ?
O siłownie będę pytała na bieżąco, jak się już zapisze, czyli od marca :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
w propozycjach treningow znajziesz cos dla siebie, mozesz tez spokojnie jakies treningi w stylu Body Rock robic, poki co jako rozruszanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 201 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2950
Się robi ! ;]
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kobieta po 40 - jak schudnąć

Następny temat

motykecd - moje zmagania z redukcją

WHEY premium