SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT- Zachara

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 25941

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

22

Waga

57

Wzrost

168

Staż treningowy

2 tygodnie

Obwód pasa

85

Obwód klatki piersiowej

88

Obwód uda

57

Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często)

ćw domowe + 5 x w tyg 5 km szybkiego marszu

Ograniczenia żywieniowe (uczulenia, choroby)

brak

Stan zdrowia

zdrowa

Preferowane formy aktywności fizycznej

ćw domowe

Stosowane wcześniej diety (rozklad białko/ węglowodany/ tłuszcze)

dieta 1000 kcal

Możliwosci finansowe

średnie

Cel/problem/opis

po 2 latach diety tysiąca kcal z udziałem suplementów herbalifu, w ciągu 3 miesięcy wróciłam z wagi 52 do 57 - czyli klasyczny efekt jojo. Przez ostatnie 2 miesiące unormowałam swoją dietę i jem ok 1500 kcal, ale waga nadal stoi w miejscu. Od 2 tygodnie c
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 201 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2950
obliques
1700kcal 120g białka/150g ww/reszta tłuszczy


Dziekuje !
Próbuje juz 6 raz ułożyc sobie jadłospis, ale nie chce mi wyjsc az tak duzo tych kcal ;/ - nie wiem czy bede w stanie zjesc tyle w cg dnia...
A gdyby bylo 1500 ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
zamiast maślanki zjedz sobie jajka - lepsze to i więcej białka, tłuszczu

wase wywal i daj tam pieczywo żytnie razowe (upiecz jeśli masz możliwość)

ten makaron to już chyba 3 osoby sugerowały zmienić - spróbuj ryż brązowy, kaszę jakąś

warzywa miałaś wliczać do miski??

jogurt też niekoniecznie dobry pomysł - weź jakieś mięsko, jaja, strączkowe

możesz orzechów pododawać gdzieniegdzie - podbiją kcal i tłuszcze

łososia nie możesz zjeść więcej? 50g to pod lupą szukać musisz na talerzu

Zmieniony przez - eveline w dniu 2013-02-07 12:36:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 201 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2950
Ok, spróbuje, ale boje sie ze juz po tyg na 1700 kcal bedzie wiecej w cm i na wadze ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
no jak sobie będziesz wmawiać i głodować to na pewno będzie. jak się nauczysz jeść wg zasad Ladies, będziesz pilnować żeby w posiłkach był mniej więcej równy rozkład ww i b to metabolizm się rozhula i za jakiś czas będziesz mogła jeść jeszcze więcej a nie będziesz tyła.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
jak czysto jadłam, to nawet gdy w świąteczną przerwę nie ćwiczyłam to różnicy na wadze nie było... nie bój się na zaś. Rób, co należy i czekaj na efekty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28
tak sobie czytam i chcecie mi powiedziec ze ta dziewczyna ze zdj z grubymi udami i odstajacym brzuchem ma zjadac 1700 kalorii i chudnac ? haha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12029 Napisanych postów 160407 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234286
a co ma zjadac listek salaty i sie glodzic? nie te czasy koleznako. wszystko idzie do przodu. glodowki z pani domu juz dawno zostaly obalone

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
trollom mówimy stanowcze NIE
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28
TomQ-MAG
a co ma zjadac listek salaty i sie glodzic? nie te czasy koleznako. wszystko idzie do przodu. glodowki z pani domu juz dawno zostaly obalone


Kolego może listek sałaty to nie, ale przy takim wygladzie to powinna ograniczyc kalorie, a nie podwyzszac, bo tylko przytyje a sie nie dozywi ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 201 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2950
Lady przez rok jadłam 500-700 kcal dziennie gł z warzyw i owocow, bez białek i tłuszczy byłam wtedy szczupla i koscista. To jak teraz wygladam to tego skutek tzn efekt jojo w trzy miesiace, po stopniowym wprowadzaniu wiekszej il kcal. Sa na tym forum os madrzejrze ode mnie i skoro ono mowia ze 1700 bedzie ok, tzn ze bedzie ;]
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kobieta po 40 - jak schudnąć

Następny temat

motykecd - moje zmagania z redukcją

WHEY premium